Logos IT Academy

Львів

16 лютого 2022 14:06

Maksym Mykhalenych, Front-end developer

Приблизно пів року тому мені написала рекрутерка з даної компанії і запропонувала стати викладачем курсу front-end. Я ознайомившись з програмою відписав, що програма неактуальна. На що рекрутерка запевнила що програма в процесі буде покращена.
Нещодавно мені знов написали, і вирівшив перевірити чи щось змінилось. І після перегляду захотілось написати відгук, програма абсолютно не змінилась.

Сайт зустрічає з інформації про те що тут навчалось 25000 з яких 70% працевлаштовані. Тобто близько 10% від всіх працевлашованих в it це випускники даної академії. Це ж навіть не смішно.

Про це не бачу сенсу більше нічого писати, зупинюсь на програмі, детальна програма розміщена на frontend.lviv.ua/programa-navchannya

Загалом близько 50 занять, які погруповані по блоках: html/css, основами програмування, js, advanced js. І от з розділу js починається найцікавіше, останні 5 занять про jquery, а в advanced js розіділі 1 заняття по Frameworks (в описі зазначено робота з Angular або React 🙂 ) , 1 заняття по Database (SQL і NoSQL), і 1 заняття по Node.js.
Тобто увага jquery приділена більша ніж сучасним фреймворкам в сумі з node.js i базами даних. Хоча тут питання як взагалі за 1.5 год можна вивчити чи хоча б ознайомитись з react чи angular, базами даних і node.js залишається відкритим.
Це не враховуючи те що практично кожна вакансія будь-якого рівня вимагає крім якісних знань фреймворку, ще грунтовних знань бібліотек по стейт менеджменту, про який на курсі взагалі ні слова.

Вишенькою на торті є останній блок: Тренінг «Як заробити на міжнародному фрілансі UpWork першу 1 000 $».
Мені навіть страшно уявити як випускник після такого курсу виходить на фріланс.

Таке враження ніби програма була складена в 2017/2018 році і можливо в цих роках після завершення курсу можна було б працевлаштуватись, але зараз таких знань навіть близько буде недостатньо, я сильно сумніваюсь що вийде потрапити на безкоштовні курси при компаніях, не те що конкурувати на переповненому джунами ринку праці.

Моя суб’єктивна порада людям які бажають перейти в front-end — обходити даний курс стороною. А компетентним людям з компанії терміново переглянути і змінити програму.