1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Рекрутери з Великої букви) Звернулася, тому що Яна Лукашук тут працює — мій едвайзор з рекрутингу. І не даремно — компанія розбирається в потребах бізнесу, глибоко досліджує їх, аналогічно з кандидатами. За 2-3 тижні у нас уже був список кандидатів для лідів, які перевищили наші очікування. Надійні, уважні. Топ-перформери, одним словом. А, і не менш важливо — співпрацюють з волонтерськими рухами та підтримують армію.

Підтримали: Yana Lukashuk

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Lobby X