3 відгуки

Працюю в компанії Lionwood.software вже протягом 5-ти місяців. Чудова і професійна компанія. З приємним і крутим колективом, керівництво завжди прислуховується до прохань розробників, а зі сторони розробників завжди можна цілком розраховувати на підтримку та допомогу, тут завжди раді ділитися своїм досвідом.

Класні, довгострокові проекти в основному на Angular, React, .NET є й інші.)) Приємний і гарний офіс з усім, що нам треба, швидкий фінансовий та технічний ріст для Junior та Middle розробників гарантований.

Якщо Вам надоїли токсичні тім-ліди, проект, весло в руках) і ваша компанія в принципі))То Вам сюди. Компанія вартує того, щоб попрацювати тут не один рік!!

Я працюю в компанії Lionwood.software вже 1 рік, до цього мав досвід роботи у великій корпорації, ані трохи не шкодую що змінив діяльність в сторону IT.

Lionwood.software — це компанія, яка стрімко розвивається, має цікаві проекти. Працювати з такими завзятими та прогресивними людьми надзвичайно комфортно. Порівнюючи із великою корпорацією в якій я працював раніше, в Lionwood.software мене вразило — відсутність бюрократії, швидкість прийняття ключових рішень. Сподобалось ставлення керівництва, все тут просто і легко.

Чудова атмосфера, затишний офіс, цілком можна розраховувати на підтримку та допомогу. Ну і, звісно, тут працюють професіонали своєї справи. Радий бути частиною команди Lionwood.software.

Компанію рекомендую усім натхненним особам, що прагнуть розвитку і цікавих проектів!

Компанія молодих та досвідчених спеціалістів свого діла, знають толк у всьому що стосується програмування, відпочинку та хорошого проводження часу. Тут зможете поділитись знаннями та почерпнути нові. Загалом все круто, ревізор рекомендує ;)

Оцінка компанії: 100/100

Проголосувало 10 співробітників