Lindenvalley GmbH

Мюнхен (Німеччина)

19 березня 2021 14:23

Eugene Boichuk, Experienced e-commerce project manager, marketer and a professional managerial specialist.

Хотів би поділитися досвідом спілкування з даною компанією. Загалом складається гарне враження, «немецко-швейцарская компания» але тут потрібно бути готовим до того що тут корпоративна мова спілкування тільки російська, у зв’язку з тим, що штат знаходиться в різних країнах СНД. На питання того чи дозволяють спілкуватися українською, якщо, наприклад, команда складається з українців на конкретному проєкті, відповідь отримав що ні. Англійською спілкуватися в команді також ні, так як у всіх різний рівень англійської і не зможуть розмовляти нормально. Також, у зв’язку з тим, що у компанії є офіс в Росії запитав чи компанія дотримується міжнародного права, на це питання не отримав відповіді також. Тому, для себе зробив висновок, що кому «какая разніца», business as usual і для любителів святкувати 9-те травня, та «русского міра», ця компанія буде комфортним місцем для роботи.

15 коментарів

Во главу угла ставится профессионализм на интернациональной основе. А работникам, которые сеют национальную вражду ещё дня там не проработав, в Lindenvalley не место.

По перше я до і не звертався :) ви самі прийшли. Ок, якщо для вас розмовляти українською мовою то це вражда то ок, гуд лак, нехай інші кандидати перевірять це)

Евгений, очень неожиданно получить такой отзыв от Вас, так как данная информация не совсем соответствует нашему диалогу.

Язык коммуникации в команде определяется исходя из того, какой язык понимают все: русский/украинский/английский. Но преимущественно общаемся на русском языке и мы это всегда проговариваем на HR интервью так как нам важно, чтобы не возникало никаких сложностей в коммуникации. Это связано с тем, что у нас команда действительно мультинациональная.

Офиса в России у нас нет.
Спасибо за Ваш отзыв и общение с нами.

Підтримали: Mykola PopovFelix Weinstein

Ви впевнені? А це що за сайт?)
www.lindenvalley.ru

Підтримали: Vadim Shkrebets

Евгений, спасибо за интерес к нашей компании, но данная информация не актуальна. На данный момент у нас есть офис в Мюнхене.

Підтримали: Felix Weinstein

Телефон: +78463748505
E-Mail: [email protected]

Директор
Вайнштейн Мария Викторовна

Евгений, спасибо! Читайте комментарий выше!

Надо лучше research делать zachestnyibiznes.ru/...​16221991_OOO-LINDENVALLEY

Це суті не змінює, і менe ваша організація не цікавить. Це ви до мене прийшли попросили глянути на вашу пропозицію, не я. Я склав список запитань на частину яких не отримав відповідей. І вирішив поділитися досвідом спілкування з вами, на що маю право. І взагалі, дивно бачити СЕО який бігає переписуватись з ІТ фахівцями в Україні на рахунок своєї українофобської корпоративної етики. Прошу більше не турбувати мене.

Ещё раз, для особо одарённых: в нашей компании работают 80% украинцев. Я сам рождён в Одессе. А Вас писать не адекватную чушь никто не просил, начали Вы, после того как Вас дисквалифицировали на интервью. Я Вам рекомендую остановиться и не позориться публично. На этом мои комментарии заканчиваются и я Вам больше времени уделить не смогу.

Підтримали: Tetiana Bozhko

Мені не потрібна була увага від вашої компанії. За весь мій професійний досвід в ІТ, це перша компанія яка оцінює кандидатів за національною ознакою, я вважаю, — це неприйнятно і тому і поділився враженням, і до речі, з вами на особистості не переходив. Під час розмови з Тетяною, вона просила аби я з вами російською спілкувався на що я сказав що рос в мене так собі і що мені комфортно укр, бачу що ви все розумієте. Я їй натякав що в такому разі ми не підходимо одне одному, але вона попросила побути на зв’язку. Фідбек який ви принесли був такий, що професійно все кул але «гаварі па рускі!».
Сподіваюся ця розмова допоможе іншим хто буде шукати собі роботу.

Евгений, спасибо, что написали свое мнение. Только информация которую Вы пишите, не соответствует действительности. Наша компания была Вам интересна до того момента пока мы Вам не отказали по итогам собеседования. Я рассказала Вам все максимально детально и ответила на Ваши вопросы, которые касались работы. Мы не обсуждаем с кандидатами их личные политические взгляды, так как считаем это не корректным и не профессиональным. После собеседования Вы сказали, что компания Вам интересна и Вы готовы двигаться дальше. После отказа с нашей стороны, Вы резко изменили свое мнение и написали отзыв о нас. Ваше мнение мы услышали еще в первом комментарии и я поблагодарила Вас за отзыв. Давайте ценить время друг друга. Вас больше никто не будет беспокоить из нашей компании.

Таня як справи?
Приємно працювати на рашиста який підтримує геноцид українців? Як вам живеться?

ну что, нацик рашистский? теперь ходи и оглядывайся, убогий))