1 квітня 2021 16:29

Victoria Tkach

Пропрацювавши в LimTC майже два роки, хочу написати невеликий фідбек про цю чудову компанію.
Якби мене попросили охарактеризувати свою команду в трьох словах, то це, напевно, були б такі слова: розуміння, мотивація та комфорт! Тепер трішки детальніше :)
1. Керівництво. Це ті люди, які завжди підуть тобі на зустріч та віднесуться з розумінням. Дистанційно робота організована чудово. Навіть якщо виникають питання, вони вирішуються швидко та конструктивно, враховуючи всі побажання.
2. Проекти. Кожен може реалізуватись, відповідно до своїх можливостей і вмінь. Усі робочі моменти чіткі та правильно організовані, що дає можливість кожному працівнику зосередитись на поставлених задачах.
3. Команда. Ставши частиною LimTC, у тебе зявляється можливість працювати з супер-вмотивованими та цікавими людьми. Офіційною мовою компації є англійська, проте це не заважає спілкуватись так, як тобі зручно. Тому, якщо вас щось запитають англійською, а ви відповісте французькою — не хвилюйтесь, its ok.
4. Офіс. Чудове місце розташування, недалеко від Оболонської набережної.
Просторий та світлий офіс. Все, ще потрібно для комфорної роботи, ви знайдете там.
5. Зарплата. Ставка+бонуси. Все чітко та чесно
Можу з вневненістю стверджувати, що LimTC це не просто колектив, а дружня сім’я молодих, перспективних, вмотивованих людей, націлених працювати на один спільний результат!