8 липня 2020 18:11

Natalia Boryshkevych

Прекрасний доброзичливий колектив, мультикультурне середовище. Для мене важливе значення грає людський фактор. Особливо ціню розуміння зі сторони керівництва: тебе почують, запропонують рішення, прагнуть створити такі умови праці, які б задовольнили кожного.
Інтроверт, я не вирізняюся особливою товариськістю, і робота в колективі асоціюється з виходом із зони комфорту. Проте це не стосується компанії LimTC: невимушена атмосфера, щирі стосунки, повага.

Якщо є запитання в ході роботи, колеги з радістю допоможуть, поділяться досвідом, нададуть всю необхідну інформацію. У мене за плечима чималий досвід роботи у Франції і Україні. Менталітет компанії LimTC і умови праці нагадують європейські. Ти — особистість, і твоя думка, твоє слово мають значення, що мені дуже імпонує. Своєчасна оплата праці, прозорість організації і доходів, відстоювання інтересів працівників.

Спілкування всередині компанії ведеться англійською мовою. Крім того, LimTC пропонує своїм співробітникам безплатні курси англійської з носієм мови. Безумовно, це ще один плюс від мене, бо прагну покращити свій рівень володіння англійською.

Комфортний і добре освітлений офіс знаходиться у квітучому зеленому районі поблизу метро Мінська. Можна вийти на ланч і прогулятися набережною. Поряд (5 хв ходьби) — супермаркет Сільпо і АТБ. Кухня не велика, але є всі необхідні побутові прилади і техніка: холодильник, кавоварка, чайник, мікрохвильова піч. Офісне приміщення оснащене кондиціонерами.