Limestone Digital

Лос-Анжелес (США), Прага (Чехія)

21 травня 22:30

Aleksandra Marchyk

В жовтні 2021 доля звела мене з Limestone Digital, де я наразі продовжую працювати :)
Як всередині команди, так і в компанії в цілому, завдяки постійній комунікації з менеджментом відчувається підтримка кожного співробітника. Відносини між усіма, хто залучений у внутрішні процеси компанії є максимально дружніми та відкритими незалежно від віку. І саме це створює комфортні умови для праці та розвитку. Тут працюють люди, якими особисто я захоплююсь та в яких можна багато чому навчитися.

Декілька місяців тому, коли я вперше відвідала офіс Limestone, я впевнилась, наскільки класна атмосфера там панує. Це саме той випадок, коли «хочеться прямувати на роботу в офіс із задоволенням».

Хочу зазначити, що завдяки менеджменту та HR-команді зосереджується увага на корпоративній культурі та цінностях, що підкреслюють індивідуальність компанії, і саме це дає змогу кожному відчувати себе частиною одного цілого.

Все більше і більше людей мають бажання працювати в Limestone Digital, а це означає те, що компанія розвивається швидко та динамічно. В Recruiting Team залучені дуже позитивні та привітні люди, які підтримують кандидатів на кожному етапі рекрутингового процесу.

Я дякую Limestone Digital за можливість професійно розвиватись та робити свій внесок у процвітання компанії ♡

Підтримали:  Maryna Panasenko

Дякуємо за відгук))