Limestone Digital

Киев, Лос-Анжелес (США), Прага (Чехия)

12 октября 14:01

Ivan Levytskyi, Full Stack Developer в Limestone Digital

працюю в Limestone вже більше 4 років
компанії на даний момент трохи більше 5 років, і сам по собі той факт, що люди працюють в компанії по 2-4+ роки і не планують змінювати роботу, говорить сам за себе

можу сказати, що за весь цей час компанія постійно розвивалася
і маю на увазі не тільки про кількість людей (від менше 10 людей до більше 100), а і про розвиток процесів всередині компанії. тобто налагоджені робочі процеси, хороші проекти, мінімум бюрократії, плюшки і ті.
ну і цей процес розвитку не стоїть на місці. якщо можна щось зробити краще, то чому б і ні?

не буду розписувати такі плюси як хороший офіс і печиво до кави)) просто напишу кілька робочих моментів:
— будь хто із компанії може запропонувати ідею\пропозицію щодо покращення процесів на проекті (чи компанії в цілому). і головне — ігнора при цьому не буде)
— кожний може вибрати режим роботи, який йому більше підходить — ремоут, парт чи фул тайм
— не подобається проект, чи просто хочеться спробувати інші технології — скажіть і вам щось підберуть, запропонують варіанти
— якщо маєш початковий рівень і майже без робочого досвіду, не переживай — є люди, які будуть вам допомагати, менторити і всіляко сприяти вашому розвитку в роботі
— є різні проекти, на різних технологіях чи різної величини, але в будь якому разі кожний проект робиться на совість

як висновок, якщо шукаєте компанію
— в якій було б зручно та затишно працювати і розвивати свої скіли
— яка не є бездушною корпоративною машиною
— яка дослухається до своїх працівників і всіляко допомагає їм
цілком можливо, що Limestone — це те що ви шукаєте)

Поддержали:  Yuliia Kozishkurt Maryna Panasenko

1 комментарий