Limestone Digital

Київ, Лос-Анжелес (США), Прага (Чехія)

31 травня 2021 13:14

Ihor Palamarchuk, .NET Developer в Limestone Digital

Працюю в компанії уже три роки. Посаду C# розробника отримав одразу на наступний день після закінчення університету. В той час я ще був максимально «зеленим», але мені дали шанс, і ось я ще досі тут. На даний момент працюю над 3 проектом. Всі 3 проекти по-своєму цікаві та дали мені величезний досвід та навички. Я встиг попрацювати з неймовірною кількістю технологій та систем. Окрім цього, отримав багато тематичних знань, бо всі проекти мають різні вектори напряму. Ще мені вдалося непогано прокачати рівень англійської, оскільки основна масса клієнтів — це міжнародні компанії.

Що мені найбільше подобається у компанії, так це те, що керівництво завжди відкрите до своїх колег. Немає жорсткої вертикалі, всі рівні між собою. Якщо виникає певна проблема або хтось із робітників досягає якихось вершин — це завжди освітлюється за допомогою відеозвернення зі сторони Марка. Саме тому, кожен, хто тут працює, працює на одній хвилі з усіма іншими. Думаю, саме завдяки такому підходу — компанія процвітає, як і люди, що тут працюють.

Хочу подякувати ось цим людям, бо вони дали мені квиток у життя:
Марку — за створення компанії, в якій панує гармонія та витає дух сім’ї.
Катерині Кузьменко — за вирішення будь-якої проблеми.
Оксенчуку Тарасу, Крамаренку Анатолію та Невенчаній Дарії — це три людини, які завжди підтримають у важкі хвилини, з якими можна порадитися, та які наведуть мільйон аргументів, чому у тебе все вийде.

Limestone Digital — Ви круті! Бажаю Вам ще більшого процвітання та докладу усіх зусиль зі своєї сторони, щоб так і було.