Працюю в LigaZakon уже 5 місяців і можу сказати — команда вогонь, атмосфера доброзичлива, цікаві та перспективні проекти.
ТОП-менеджмент завжди підтримує та надихає на відкриття нових горизонтів.

P.S. HR команді особлива подяка за професіоналізм!

Сашо, дякуємо за твою оцінку) Раді, що ти став частиною нашої команди, будемо рухатись разом до нових перемог! 😎

Приєднався до компанії 8 місяців тому.
Хотів би відзначити комфортну, доброзичливу культуру у продуктовій команді та команді розробки. Знадобився час аби звикнути до внутрішніх процесів всередині компанії, але це типова історія для багатьох вже сформованих колективів. Подобається атмосфера відкритості, цінування ініціативи.

Олексію, дякую за фідбек! Ми дійсно дуже цінуємо ініціативу та постійно працюємо над створенням амосфери відкритості, прозорості та довіри. Круто, що це відчувають наші працівники — значить, ми на вірному шляху)

Я приєднався до LZ у 2023 році.
Одразу хочу відзначити професійність команди рекрутингу. Вони якісно описали, кого саме шукають, добре організували переговори та на кожному етапі давали вичерпний зворотний зв’язок.
Також хочу відзначити СЕО, яка під час одного з раундів переговорів вразила своєю відкритістю та потужною енергетикою.
Колектив LIGA ZAKON — це окрема історія. Тут працюють справжні професіонали, з якими дуже комфортно та легко робити найскладніші проєкти. І все це у супроводі неперевершеного почуття гумору переважної більшості колег.
Дуже радий бути частиною такої крутої команди)))

Ярославе, дякую за фідбек! Дуже рада, що ви стали частиною нашої команди :)

Протягом чотирьох місяців роботи в компанії як дата аналітик, я відчув себе частиною чудової команди. Тут я зустрів професіоналів, готових підтримати та поділитися знаннями, що робить кожен робочий день продуктивним і цікавим. Завдання, над якими я працюю, викликають інтерес і дозволяють моїм навичкам рости.

Процес рекрутингу був швидким і ефективним, що позитивно вплинуло на моє перше враження від компанії. Зарплата справедлива і відповідає моїм очікуванням та вкладу в роботу.

Загалом, я задоволений своїм досвідом та ціную можливість розвиватися разом з компанією.

Дмитре, дякую, що ділишся своїм досвідом! Ми дуже раді, що ти став частиною нашої команди 😎 Вірю, що попереду ще багато цікавого і круто, що ми можемо будувати майбутнє нашої компанії з такими професіоналами як ти!

Нещодавно проходила співбесіду на вакансію Strategic Marketing Specialist для нового продукту в UK. Рекрутер сама знайшла мій профіль, оцінила, що я підходжу за досвідом і знаннями та запропонувала поспілкуватись.

Всього я пройшла 3 співбесіди, де на різних етапах, обовʼязки та вимоги до цієї посади чомусь змінювались (зовсім різне я почула від рекрутменту та від коуфаундера). На перших двох етапах у мене детально питали за досвід в діджиталі, який виявився абсолютно недоречним до посади вкінці. На усіх трьох зустрічах мене щоразу питали одне і те саме, тому було би добре, якби команда Ліги робила нотатки зі співбесід, щоби не витрачати зайвий час та розмови кудись прогресували.

На фінальній зустрічі з коуфаундером я отримала лекцію про те, що є маркетингом, що ні, а також дуже нетактовне завершення інтервʼю, коли після моєї відповіді, яка не сподобалась коуфаундеру, він усміхнувся та сказав, «тут все зрозуміло, колеги, можемо закінчувати це інтервʼю». Такт і повага до кандидатів має бути присутня завжди, особливо, якщо ці люди на вас ще не працюють.

Тому наполегливо рекомендую подаватись в цю компанію, особливо в відділ маркетингу, більш товстошкірим кандидатам ніж я або окей сприймати таке ставлення та бути готовим витратити свій час.

Сподіваюся, компанія поліпшить свої рекрутмент процеси, краще відсіюватиме непідходящих кандидатів, щоб не витрачатиме ні їх, ні свій час, синхронізує свої вимоги до вакансій, а також додасть трохи ввічливості в спілкування з кандидатами.
П.с. До такту рекрутмент команди претензій не маю.

Добрий день, мене звати Марина, нажаль, ми не знайомі, так як я недавно приєдналась до HR команди, але повністю розумію Ваше розчарування і згодна з Вами, що повага до кандидатів — це фундаментальна якість, яку компанія повинна проявляти в своїй роботі.
Головна мета нашої команди — побудова найкращих процесів, в тому числі і в області рекрутингу, щоб подібні ситуації не повторювалися.
Стосовно проведення та завершення інтерв’ю, я згодна з Вами, що такі моменти вимагають більшої поваги до кандидата. Це важливо як для підтримки добрих ділових відносин, так і для збереження репутації компанії.
Дякую вам за Ваш зворотній зв’язок і впевнена, що в подальшому наша командна взаємодія буде побудована на повазі та професіоналізмі.
Дякую за ваше розуміння і конструктивний внесок у поліпшення нашої роботи.

Проходил интервью в даную компанию на Angular разработчика тех лида. Подготовился, думал проверят серьезно по Angular, по JavaScript и TypeScript, по RxJs реактивному програмиррованию, По различным сложным модулям например как NgRx или UI модулям. Вообщем все то что осваивал и практиковался годами не спросили, а спросили больше по верстке где не зная ответа разобраться занимает минуты. Когда спросил почему не задают вопросы по сложным вещам в которых имею годы опыта мне ответили «А зачем?», что дало мне понять, что я не туда попал.