1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходил интервью в даную компанию на Angular разработчика тех лида. Подготовился, думал проверят серьезно по Angular, по JavaScript и TypeScript, по RxJs реактивному програмиррованию, По различным сложным модулям например как NgRx или UI модулям. Вообщем все то что осваивал и практиковался годами не спросили, а спросили больше по верстке где не зная ответа разобраться занимает минуты. Когда спросил почему не задают вопросы по сложным вещам в которых имею годы опыта мне ответили «А зачем?», что дало мне понять, что я не туда попал.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії LIGA ZAKON