Lift: Stories Editor

Приєднався до команди цього літа, працюю над продуктом Lift Bio.

Дуже подобається атмосфера стартапу. Завжди приємно працювати з людьми, які приходять робити продукт, а не трекати час.

Для мене, як для продакта, в Lift, фактично, ідеальні умови. Маю змогу працювати в сильній команді, приймати рішення, брати відповідальність та бачити результат.

Особливо варто відмітити культуру. Спілкування з керівництвом — це діалог, а не монолог.

Тож, якщо бачите релевантну вакансію — рекомендую спробувати. Бажаю успіху!

Підтримали: Max Obrazok

В кінці червня 2022 року я проходила співбесіду в компанії Ліфт на позицію Junior iOS Engineer.

Процес найму відбувався в три етапи і пройшов доволі приємно, хоч і було місце хвилюванню. Спершу був прескрінінг з рекрутеркою Адріаною. Ми поспілкувалися про мої сильні та слабкі сторони, вподобання в роботі та попередній досвід. Адріана поспілкувалася з командою і в той же день було назначене перше технічне інтерв’ю. Співбесіду проводили Леонід та Олександр. Вони були дуже відкриті та видно було, що вони готувалися до інтерв’ю, задавали цікаві та бувало нестандартні питання, а також залюбки ділилися знаннями коли я чогось не знала. Спілкування з хлопцями проходило легко і я змогла винести для себе щось нове. Наступним етапом був бар-рейзинг. Такий формат був для мене новим, тож я хвилювалася через велику кількість людей, однак атмосфера не була напруженою. Також під час даного інтерв’ю я мала змогу познайомитися з CEO Максом та CPO Іллею, вони були дуже привітні. Кілька днів потому я отримала офер

На разі компанія Ліфт перевищує мої очікування. Особистісний та технічний розвиток поєднуються з дружньою атмосферою. Думка абсолютно кожного члена команди цінна. Мої сокомандники поважають один одного, дуже люблять свою справу та продукт. Незважаючи на тимчасово переважно віддалений формат роботи, через велику кількості комунікації, немає відчуття що кожний працює окремо. Також варто підкреслити вийнятковий професіоналізм моїх колег

Атмосфера в iOS команді також склалася дуже комфорною. Тімлід Олександр з повагою ставиться до своїх підлеглих, Робить все щоб кожному було цікаво виконувати свої задачі та були точки зросту. Розуміє особливості кожного члена команди, постійно дає фідбек, вміє скорегувати роботу команди в потрібне русло. В цілому в команді iOS зібрались різні, але дуже талановиті спеціалісти

HR Катерина привітна та доброзичлива. Постійно урізноманітнює робочі будні цікавими івентами. Завжди готова поговорити й вирішити проблеми співробітників Ліфт

З нетерпінням чекаю відкриття нових вакансій щоб порадити своїх знайомих та друзів. Всім однозначно раджу попитати щастя в Ліфт

В августе этого года проходила собеседование на позицию Support Manager в данной компании. Собеседование проводили Максим и Ольга. Впечатление о ребятах сложилось отрицательное, т.к за все время не увидела ни одной улыбки, ни интереса к кандидату, ни желания заинтересовать в проекте. Когда твое тестовое задание одобрили и пригласили на встречу в новую компанию, ожидаешь более дружественного общения. В итоге, сказали ждать фидбека от HR, которого за больше чем 2 недели спустя собеса я так и не получила.

Підтримали: Olga KovalenkoAlyona Antonyuk

Вакансії Lift: Stories Editor