Lift: Stories Editor

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

В августе этого года проходила собеседование на позицию Support Manager в данной компании. Собеседование проводили Максим и Ольга. Впечатление о ребятах сложилось отрицательное, т.к за все время не увидела ни одной улыбки, ни интереса к кандидату, ни желания заинтересовать в проекте. Когда твое тестовое задание одобрили и пригласили на встречу в новую компанию, ожидаешь более дружественного общения. В итоге, сказали ждать фидбека от HR, которого за больше чем 2 недели спустя собеса я так и не получила.

Підтримали: Алена Антонюк

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії Lift: Stories Editor