Levi9 Ukraine

Київ, Львів

21 жовтня 2019 15:58

Oleh Feshchenko

Надсилав своє CV в дану компанію з метою влаштуватись на вакансію Trainee Front-end developer (наразі вакансія неактивна).
Результат — абсолютний ігнор.
В процесі розсилу резюме вже звик до того, що компанії не відповідають. І в більшості випадків причини зрозумілі. Тому вирішив напряму зв’язатися напряму через сам сайт, а саме адресу офісу, що знаходиться у Києві.
Результат такий самий як і через ДОУ — ігнор.
Насправді така ситуація не дуже є зрозумілою, оскільки вакансія на той момент була активна, та по всім вимогам, що були в ній вказані, моє CV та навички повністю співпадали.
Дуже шкода, що така велика компанія з непоганими відгуками на ДОУ просто нахабно ігнорує потенційних кандидатів.
Простої відповіді (хай навіть шаблонної відмови) було б достатньо, щоб зрозуміти, що CV хоча б розглянули і час було витрачено не дарма.

Підтримали:  Helga Tugay Anastasia Vakulchyk

Доброго дня, Олег. Перепрошую, що ви не отримали відповідь. Вакансія відмінилась через тиждень після того, як була опублікована. За цей час назбиралось понад 300 відгуків і ми не мали змоги з’вязатися зі всіма потенційними кандидатами з ринку та повідомити, що вакансія більше не актуальна.