Levi9 Ukraine

Київ, Львів

1 листопада 2018 11:39

Роман Супроткін, Senior Software Engineer в SPS Commerce

Проходив кілька етапів співбесіди на вакансію Python Software Engineer.
Фідбек після першого етапу сильно затягнувся в часі. По факту встигли взяти на позицію менш досвідченого розробника (що цілком логічно, зважаючи на особливості позиції) і звільнити його (замовник захотів більш досвідченого розробника) :)
Потім співбесіда з представниками замовника. Потім співбесіда з менеджером. Потім тиша.

Київський офіс, на перший погляд, виглядає досить приємно. Гарно поспілкувався на співбесіді з потенційними колегами.

Майте на увазі, що гостьова парковка платна.

Підтримали:  Anastasia Vakulchyk

Дякуємо за відгук, Романе. Стосовно фідбеку після технічної — він справді затягнувся, але це одиничний випадок, не патерн. Ми повідомили, що фідбек буде пізніше і причини заздалегідь. Тиша після співбесіди з менеджером — технічна помилка, про яку ми говорили в скайпі.
Ми раді, що у вас залишилися приємні враження після розмови з потенційними колегами.
Ми постійно працюємо над тим, щоб стосунки з кандидатами і враження після співбесід залишалися хорошими. Тому фідбеки дуже цінні для нас.
Паркінг платний, це так, це умова бізнес-центру, де ми орендуємо офіс. Проте, трохи далі можна знайти безкоштовні місця, якщо будуть вільні :)