LeverX Group

Киев, Минск (Беларусь), Трой (США), Gomel (Belarus), Кинг-оф-Пруссия, Wrocław (Poland), Маунтин Вью

Всім привіт! Вирішив написати відгук пропрацювавши в компанії півроку.
В компанії багато проектів для країн СНД та заходу, але переважна більшість англомовних проектів, на одному з яких зараз і працюю. Тут працює велика кількість справді крутих спеціалістів. Є багато людей, співпрацюючи з якими можна суттєво підтягнути свої технічні навички. Проводяться внутрішні технічні курси, безкоштовні курси англійської з класними викладачами.
Розташування офісу є зручним — поруч метро, парки та недалеко до центру міста. Знаходиться в сучасному та комфортному бізнес-центрі на території якого є кафе, проводяться безкоштовні заняття йоги, є зона барбекю та відпочинку.
Керівництво компанії максимально відкрите до діалогу, з повагою ставиться до кожного працівника, що далеко не завжди зустрінеш. Жодних проблем з зарплатами, вихідними, відпустками. Ведеться постійна робота над покращенням всіх процесів. В колективні весела та дружня атмосфера.
Компанію можу сміло рекомендувати, це гарне місце для вашого розвитку як спеціаліста.

Начал работу в компании 5 месяцев назад.
Очень понравилось то, что в самом начале со мной обсудили мои пожелания по технологиям, с которыми мне было бы интересно работать и только потом подобрали максимально подходящий проект.
Большой плюс, что компания поощряет инициативу сотрудников пробовать и развиваться в чем то новом. Если очень хочется поработать с чем то, с чем сталкивался только на курсах или при самостоятельном изучении — you are welcome. Ребята с удовольствием делятся знаниями и помогают изучать новые инструменты максимально быстро и эффективно.

Рекомендую не работать в LeverX, они апологеты Дія City. «Проект» нацелен на значительное снижения уровня доходов и возможностей поиска лучшей работы для итишников. Он стимулирует увеличение прибыли крупных ИТ компаний и разорение мелких.

Проробив у компанії більше 3-х років та можу стовідсотково рекомендувати її. Перш за все це атмосфера та відношення людей. Я брав участь у багатьох проектах різного напрямку і завжди(!) була класна команда. Те ж саме стосується і відношення ліда та керівництва, у складній ситуації компанія завжди іде на зустріч.

По друге це різноманітність проектів. Є і продуктові, і корпоративні, і свої продукти, більшість з іноземними клієнтами, кожен зможе найти щось цікаве для себе та отримати великий досвід. Завжди є куди рости.

Також є багато евентів, внутрішні свята, безкоштовна англійська, різні компенсації та інше. Не бачу жодної причини залишати цю компанію.

На сайті Дія City в розділі «Нас підтримують» є список компаній які підтримують «Дія City» (копія сторінки dc.diia.gov.ua в архіві web.archive.org).
В цьому списку компаній є логотип який схожий на ваш.

Чи можете ви підтвердити інформацію про підтримку «Дія City» або голосно спростувати можливу маніпуляцію від «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!

Спростувати ви можете на форумі в темах з тегом Дія City, в соціальних мережах за тегом StopDiiaCity, а також в ЗМІ.