Відгуки про компанію LEO

Был у них на собеседовании много лет назад где-то в 2016 в начале карьеры в ИТ на позицию Java Junior. Нормальный был тех менеджер и тех интервьювер. А вот СЕО Алёна Шевцова была отвратительна, она меня унижала, спрашивала девственник ли я и другие провокации использовала. Я был молодой и стерпел, а сейчас я понимаю, что это неприемлимо.

Замечательная компания, работаю тут уже больше 4х лет и ощущение как будто я там, где должна быть. Интересные проекты, которые мотивирую на приобретение новых навыков. Коллектив дружный. Огромное спасибо за помощь, которую оказали в время войны. Я горжусь, что я часть этой компании и верю в большие победы как нашей страны, так и Leo.

Вже четвертий рік з LEO і тут я справді почуваю себе як вдома. Приєднався до команди ще зовсім новачком, але набрався досвіду та скілів толкового спеціаліста. Все завдяки класним проектам, над якими довелося попрацювати. Тепер вже і сам інколи допомагаю джунам))
Радий бути частиною потужної команди, яка завжди працює на результат. Далі більше, вперед LEO)))

Радий, що працюю в LEO вже не перший рік. Тут я пройшов шлях від новачка до хорошого спеціаліста. Особливо варто відзначити, що на всьому шляху мого розвитку компанія активно допомагала і підтримувала мене в моїх ініціативах.
Радий також бути залученим до волонтерської діяльності, адже LEO завжди допомагає як у гуманітарних проєктах, так і військовим зі збором спорядження. Під час війни компанія потурбувалася про працівників, їхні сім’ї та допомогла виїхати у більш безпечні регіони, а також допомагала з житлом.
Дякую вам за підтримку моєї сім’ї, а також за підтримку сім’ям наших співробітників, які стали на захист нашої держави.

Підтримали: Oleg Cherepinsky

Коллектив действительно лучший, это одно из главных преимуществ. Условия работы комфортные, офис в центре Киева, также есть офис во Львове, но ни разу там не был. Часто бывают разные бонусы в виде еды и фирменных подарочков. График очень комфортный, всегда можно договориться, если это очень необходимо ;)
Я студент, работаю почти год в Лео и уже набрался много опыта благодаря своему чудесному тим лиду)

чудова компанія, хороша команда, з якою комфортно розвиватись. Багато цікавих проектів, між якими можна мігрувати, великий стек технологій. Офіси у Львові та Києві

Чудова, Українська компанія яка успішно та швидко розвивається. Успішно розробила, запустила на ринок та продовжує розробляти продукти. З чудовим ставленням до колективу вищого керівництва, яке є людяним та щиро Українським, чого не скажеш про аутсорс. Тут тепла атмосфера в колективі та сильні спеціалісти. Кар’єрний ріст наявний. Приємно пишатися своєю компанією яка першою в Україні запустили електронний гаманець LeoWallet. Працювати тут, в зручному офісі в центрі Києва одне задоволення. Працюю вже 2 роки і працюватиму далі!!!

Підтримали: Роман Режаний

Хороший коллектив, интересные задачи, нормальный пул технологий)

Підтримали: Роман РежанийVeles