LEO

Київ, Львів, Варшава (Польща)

Радий, що працюю в LEO вже не перший рік. Тут я пройшов шлях від новачка до хорошого спеціаліста. Особливо варто відзначити, що на всьому шляху мого розвитку компанія активно допомагала і підтримувала мене в моїх ініціативах.
Радий також бути залученим до волонтерської діяльності, адже LEO завжди допомагає як у гуманітарних проєктах, так і військовим зі збором спорядження. Під час війни компанія потурбувалася про працівників, їхні сім’ї та допомогла виїхати у більш безпечні регіони, а також допомагала з житлом.
Дякую вам за підтримку моєї сім’ї, а також за підтримку сім’ям наших співробітників, які стали на захист нашої держави.

Коллектив действительно лучший, это одно из главных преимуществ. Условия работы комфортные, офис в центре Киева, также есть офис во Львове, но ни разу там не был. Часто бывают разные бонусы в виде еды и фирменных подарочков. График очень комфортный, всегда можно договориться, если это очень необходимо ;)
Я студент, работаю почти год в Лео и уже набрался много опыта благодаря своему чудесному тим лиду)

чудова компанія, хороша команда, з якою комфортно розвиватись. Багато цікавих проектів, між якими можна мігрувати, великий стек технологій. Офіси у Львові та Києві

Чудова, Українська компанія яка успішно та швидко розвивається. Успішно розробила, запустила на ринок та продовжує розробляти продукти. З чудовим ставленням до колективу вищого керівництва, яке є людяним та щиро Українським, чого не скажеш про аутсорс. Тут тепла атмосфера в колективі та сильні спеціалісти. Кар’єрний ріст наявний. Приємно пишатися своєю компанією яка першою в Україні запустили електронний гаманець LeoWallet. Працювати тут, в зручному офісі в центрі Києва одне задоволення. Працюю вже 2 роки і працюватиму далі!!!

Підтримали: Роман Режаний

Хороший коллектив, интересные задачи, нормальный пул технологий)

Підтримали: Роман РежанийVeles

Вакансії LEO

• Sales manager, Київ, Львів, Варшава (Польща)