Я приєднався до дружнього колективу компанії Леобіт в січні 2020 року на посаді фінансового директора. З першого дня роботи я відчуваю справжній командний дух і підтримку, що є важливим фактором для досягнення успіху в будь-яких проектах.
Одним з перших аспектів, який хочу відзначити, є висока ефективність та спроможність компанії працювати в умовах високого темпу і складних завдань. Наша команда професіоналів завжди готова приймати виклики та швидко знаходити оптимальні рішення, що дозволяє нам досягати великих успіхів в наших проектах.
Крім того, хочу відзначити нашу відкритість до інновацій та нових ідей. Компанія створює сприятливе середовище для творчості та впровадження новаторських підходів, що дозволяє нам залишатися попереду ринку та забезпечує конкурентні переваги Леобіту.
Узагальнюючи, працюючи в команді Леобіт, я відчуваю себе частиною чогось більшого, а саме, команди професіоналів, які не просто працюють, але й творять інновації та досягають високих результатів. Всі ми є не тільки колегами, але й друзями, готовими підтримати один одного і розділити радість досягнень. Дякую компанії Леобіт за цей надзвичайно цінний досвід і з нетерпінням очікую на нові проекти та виклики!

Підтримали: Anastasiia Hryha

Мій досвід роботи в Leobit понад 4 роки. За ці роки можу ствердно сказати що компанія завжди була орієнтована на розвиток та з кожним роком збільшувала кількість працівників. Керівництво ще з часів пандемії дуже лояльно ставились до роботи віддалено та продовжили це робити й під час війни. Активно допомагали переселенцям та помагають військовим. З власного досвіду знаю що менеджмент компанії завжди готовий піти на зустріч і допомогти якщо в працівників є в цьому потреба.
Також Leobit активно стимулює працівників до саморозвитку включаючи внутрішні курси та зустрічі на актуальні теми. Загалом HR відділ організовує багацько різноманітних активностей на будь-який смак.
Окремо хотів би відзначити новий сучасний офіс компанії, тут використано багато технологічних фішок та забезпечена повна його автономність при відключенні електропостачання, хіба ж це не круто?!
Про колектив можу сказати лише позитивні твердження! Зокрема дуже приємно проводити час спілкуючись з колегами за партією в одну чи кілька настільних ігор.

Працюючи в ІТ компанії Leobit близько двох років на позиції Project Manager, отримала тут значний досвід для розвитку своїх скілів управління проєктами, оскільки прийшла в компанію без досвіду роботи саме в ІТ, а вже через кілька місяців в результаті Pre-Sale активностей стартувала проєкт з однією невеличкою командою з 3-ох тім мемберів і вже через пів року виростила проєкт до 3-ох команд з більше ніж 20-ти людей. Тому без перебільшення, можу сказати, що ця компанія точно надає можливості професійного зростання. Крім того, є інші досить суттєві переваги роботи в компанії Leobit:
— Цікаві проєкти з перспективними бізнес-моделями;
— Клієнти з різних країн, що дозволяє покращити скіли міжкультурного спілкування;
— Висока лояльність компанії до працівників, зберігається резерв працівників компанії та
системні селері рев’ю навіть в умовах світової економічної кризи;
— Бізнес продовжує функціонувати в Україні та сплачувати тут податки;
— Сильна проукраїнська позиція компанії у період повномасштабного вторгнення, системні
донати в ЗСУ, підтримка мобілізованих працівників компанії;
— Соціальна відповідальність бізнесу;
— Мачурний та стресостійкий топ-менеджмент, який завжди підтримує та надасть змістовні
поради;
— Зручний та комфортний офіс у Львові та системні активності в офісі;
— Компанія вкладає у твій персональний розвиток — організовує воркшопи та техтоки або
забезпечує бюджет на курси типу Udemy;
— Класний список бенефітів від компанії — типу страхування, курси англійської мови на базі
компанії та ін.

Загалом, рада бути частинкою команди Leobit:)

Мене захоплює команда Leobit. Рішення працювати в цій компанії я прийняла для себе на перших хвилинах співбесіди. Вже минуло більше року, а я досі пригадую цю приємну атмосферу, повагу, гарне ставлення та уважність рекрутерки та працівниць HR офісу.

Я викладаю англійську мову в Leobit. Моя професія не є ключовою для компанії, проте я відчуваю рівність з якою ставляться до всіх у ній і я це високо ціную.

Працюючи в цій компанії маю можливість користати з різних бонусів та пропозицій від Leobit, таких як страховий поліс, компенсація навчань, спортзалу, сертифікацій, організація внутрішніх подій, активна підтримка ЗСУ та волонтерів компанії. Для мене це є знаком, що компанія цілісно дбає про працівників, їхнє самопочуття, розвиток та реалізацію і завжди знаходить нові способи зацікавити, підтримати і допомогти.

Я не ходжу в офіс щодня, але я люблю там бувати.

Ось уже майже 2,5 роки на Leobit — можна й підбити підсумки.

Обрав цю компанію після дуже ґрунтовної розвідки: попередньо навів довідки про СЕО та VPD. Усі відгуки від спільних знайомих були тільки компліментарними, тож зрозумів, що як менеджер, матиму в кого вчитися. Ризикнув (адже працював до того в одній із найбільших компаній країни, мав чудові стосунки з керівництвом, перспективи росту) і, вже можу сміливо стверджувати, не прогадав.

Хоча це моя 3-я компанія в ІТ і 10-а робота загалом за майже 20-річну трудову біографію (ніби й маю з чим порівнювати), розумію, що відгук — це завжди суб’єктивно. Саме тому спробую структурувати його по пунктах — так буде простіше орієнтуватися. А вже що з написаного плюс чи мінус — нехай кожен вирішує сам.

Проєкти:
— Різнобічні (клієнти з різних країн, бізнес-доменів, на різних стеках);
— Переважно на сучасних технологіях (легасі є — але це радше виняток);
— Стек: у більшості .Net, але присутні і мобільна розробка (нативна та гібридна), і Ruby, React, PHP і ще всього потрошки: словом, достатньо універсальні.

Можливості для зростання:
— Кар’єрний шлях для девелоперів та тестувальників продумано до дрібниць: є чіткі критерії при промоушені, Knowledge Evaluation аж ніяк не для «галки», деталізовані матриці компетенцій;
— Компанія надає сама або компенсує вартість проходження зовнішніх профільних курсів;
Менторська програма є, але лише для початкового рівня. Менторшипу для інших левелів наразі немає.
— Можливість безкоштовного вивчення англійської. І це не просто «англійська по підручнику» — є низка спеціалізованих курсів, які мають максимально практичне застосування: мистецтво письмової комунікації з замовником, технічна англійська, навіть окремий курс по смолл токах з клієнтом.

Умови:
— Соцпакет, безкоштовна страховка — все, як у лідерів галузі, не бачу сенсу розписувати. Про кавомашину та печиво/фрукти годі й згадувати — це вже давно стало must have;
Новий офіс з можливістю працювати під час відключень світла;
— Система вентилювання в офісі просто шикарна. На своїй першій ІТ-роботі працював буквально в «герметичному акваріумі», в якому ще до обіду видихували весь кисень і працівники до вечора нагадували зомбі. Тут же все продумано так, що нікому і не дме, і не спектно, і повітря завжди свіже. Магія просто.
— Гнучкий графік роботи: ніхто над тобою з секундоміром не стоїть, головне, щоб робота була зроблена. Компанія принципово не розглядає проєктів, на яких клієнт вимагає використання скрін трекеру.
— Дохід — ринковий. СМС про оплату приходять із точністю, за якою можна звіряти швейцарський годинник. Щоб компанія не виконала зобов«язань або когось обрахувала хоч на гривню — за 2,5 роки про жоден подібний випадок не чув;
— Плейрума із настільним тенісом та футболом, приставкою, музична кімната — словом, можливість відпочити на майже будь який смак;

Люди:
— Керівництво дуже адекватне. Усі ТОПи — не самоучки, а прийшли в компанію з серйозних позицій із провідних компаній. Тут вміють вести справи професійно і є у кого вчитися.
— Імпонує, що питання людських стосунків у компанії, комунікації, не пущене на самотік, на відкуп окремим персоналіям. Тут над цим працюють системно: працівників навчають ефективній комунікації, мистецтву фідбеку, заохочується конструктив, позитивне ставлення до проблем як до можливостей. Відповідно, токсичні люди, якщо випадково й просочуються, надовго у компанії не затримуються.
— Націленість на найкраще та найкращих. СЕО компанії перфекціоніст у тому, що стосується підбору працівників — «нам потрібні smart and the smartest». Відповідно, якщо комусь хотілося б просто отримувати дохід, просто «перекантуватися» до наступного оффера — то це не за адресою. А от якщо вас цікавить професійний ріст — то вибір дуже правильний (особливо щодо .Net+Angular, Ruby, QA, Flutter, PHP, UI/UX — тут потужні ком’юніті із крутими компетенсами).

Волонтерство, підтримка ЗСУ та мобілізованих працівників:
— Компанія постійно долучається до ініціатив, допомагає як крупним фондам, так і волонтерам з числа працівників. Зокрема, мені допомогли дозбирати на дрон DJI M30 для моїх друзів та ще з купою питань подрібніше: теплаки, менші дрони, медикаменти, турнікети, форма, ноути.
— Мобілізовані хлопці продовжують отримувати дохід, а також Leobit помагає із спорядженням. За це величезна подяка дівчатам із HR. Вони не просто «відбувають номер», а реально переживають, вникають у деталі, щоб купити дійсно найкраще.

Підсумовуючи: ідеальних компаній не існує, але Leobit дуже старається такою бути. Тут усе намагаються організувати на найвищому рівні, але і очікують віддачі. У ваше навчання та зростання буде інвестовано чимало як часу, так і грошей, а тому сподіватимуться на тривалу співпрацю та хороший перформанс. Якщо вам це підходить — зустрінемось на проєктах!

Приєднався до компанії два роки тому. Передусім був вражений доволі високим рейтингом компанії на DOU, проте зараз, з плином часу можу сказати, що він абсолютно справедливим та достовірним. Різнобічні проєкти (IoT, Real Estate, FinTech), чітко вибудований процес онбордингу, професійний менторинг, прозорі підходи щодо промовшину, цінності та культура компанії роблять співпрацю комфортною та ефективною.
Основу компанії складає надзвичайно професійний та дружній колектив, з яким є можливість рости та розвиватись професійно, весело проводити час, спільно допомагати та донатити задля нашої перемоги.
Якщо говорити про умови праці для QA напрямку- тут є побудована матриця компетенції з чіткими та передбачуваними промовшин критеріями, ресурси для навчання та підготовки до ISTQB сертифікацій, тестова лабораторія з більш ніж 50-ма сучасними мобільними девайсами та 4К монітори, які за потреби дозволяють розмістити незліченну кількість відкритих вкладок в браузері одночасно.
Нещодавно був відкритий новий сучасний офіс, де, окрім всього іншого, також встановили інноваційну систему повітрообміну. Мабуть, вперше в моєму досвіді зустрічаю ситуацію, де нікому не холодно, не жарко, не дує і разом з тим, достатньо свіжого повітря для комфортного перебування людей у приміщенні.

Леобіт живе і розвивається. З моменту, коли я прийшов сюди, кількість працівників збільшилася вдвічі. Недавно ми переїхали в новий сучасний офіс.
Рубі команда (до якої я належу) невелика на фоні інших розділів, проте наші розробники слідують хорошим практикам розробки, за що я їх дуже ціную.
Менеджмент завжди готовий допомогти з проблемними моментами в роботі з клієнтами і всередині компанії.
За бажання можна вивчати англійську з нашими чудовими викладачами англійської.
Звісно, не можу не відмітити музичні таланти своїх колег. Жодне свято не обходиться без хорового виконання шлягерів української естради.

Працюю в компанії Leobit вже 1.5 роки, і готовий поділитися своїми враженнями. Для мене надзвичайно важливі цікаві проекти, підтримка, атмосфера і можливості розвитку — і все це є в компанії Leobit.
Особливо хочу підкреслити, що люди тут — це справжня скарбниця компанії. Колектив Leobit дійсно вражає своєю відкритістю та готовністю давати і приймати фідбек. Працюючи з такими людьми, легко знайти підтримку та консультацію незалежно від посади.
Атмосфера в колективі дійсно супер приємна, і можливо, саме тому у нас панує така дружня, а навіть сімейна атмосфера. Я особисто оцінив гнучкий графік та можливість працювати віддалено, що робить нашу роботу комфортною та ефективною.
Крім цього, компанія піклується про наше благополуччя та забезпечує медичне страхування і підтримку у такий складний час. Також варто відзначити, що наш новий офіс — просто чудовий, забезпечуючи комфортні умови для творчості та продуктивної роботи.
Для мене Leobit — це не просто місце роботи, а спільнота, де є можливість постійного зростання та розвитку. Я вдячний за такий чудовий досвід у цій компанії і готовий далі допомагати їй досягати нових висот!

Я працюю в компанії Leobit більше року. Прийшов в компанію на початку війни, переїхавши зі сходу, компанія допомогла матеріально, співробітники готові були поселити в себе, надавали підтримку, доброзичливо та з розумінням ставилися.
Загалом, люди це найбільша цінність компанії. Адекватні умови праці, як студент я не стикнувся з великими проблемами, поєднуючи роботу і навчання також не маючи досвіду у роботі, я завжди отримував потрібну підтримку. Інший бенефіт компанії це можливість рости і розвиватися професійно, чіткі умови і критерії просування, які доступні кожному співробітнику і компанія зацікавлена в твоєму розвитку.

На маю думку, найкращий і найоб’єктивніший час для написання відгуку — пів року роботи в компанії. Коли ти вже встиг ознайомитись з внутрішніми настроями колективу, але ще не достатньо заангажований лояльністю, щоб викривити реальну картину.

Саме тому, на свою маленьку річницю ділюсь щирим відгуком про роботу в компанії Leobit.
1) Співбесіда — вже на етапі першого контакту мене вразив професійний підхід рекрутера, яка показала високий рівень знань у вузькому напрямку сейлз, і змогла дати відповідь на всі актуальні запитання, що дозволило пришвидшити прийняття рішення з обох сторін.
2) Траял період — сенсатів етап для новачка, який завжди показує впорядкованість операційних процесів і сигналізує внутрішній настрій в тімі. Свій траял, я закрила раніше терміну, швидко пройшовши процес анбордінгу завдячуючи «хеду департаменту», яка також привітно зустріла запропоновані мною зміни в процесах.
3) Лояльність компанії — більшість працівників в Leobit-i — старожили, що свідчить про хорошу синергію між професійним ростом членів команди, та бізнес інтересами. Growth from within — це корпоративна теорія, яку можна відслідкувати на живих кейсах в компанії. Якщо ви шукаєте простір для професійного та особистісного росту — Леобіт це місце, яке дасть вам максимум.
4) Енваярмент — колектив в Леобіті супер приємний, починаючи з С-левела. Відкритість, готовність давати/приймати фідбек, вміння жартувати та визнавати помилки — квінтесенція політики компанії.

Загальне самері можна фіналізувати улюбленою фразою CEO «smart and the smartest» — це те, що об’єднує в Леобіті людей, процеси, та політику.

З додаткових приємних бонусів, новий гарний офіс, де зручно і комфортно працювати:)

Я прийшла у компанію Leobit коли тут працювали близько 40-ка людей, і працюю тут вже більше 5-ти років. Отож, мабуть, прийшов час поділитись своїми враженнями від співпраці. Виділю моменти, які є справді для мене важливими й надихають у роботі.
Перш за все, можу з впевненістю сказати, що це чудова компанія для людей, які хочуть розпочинати свій кар’єрний шлях, або ж зробити новий крок для реалізації нових професійних можливостей. Тут працюють дуже розумні, професійні, відкриті та цікаві люди, з якими приємно, як і працювати, так і проводити весело час після роботи. Мені, як рекрутеру, також дуже приємно бачити, коли люди тут зростають, навчаються, діляться знаннями, досягають певних результатів, знаходять друзів тощо.
Також хочу виділити підходи та організацію роботи. В роботі я перетинаюсь з багатьма працівниками, з усіх департаментів в компанії, і хочу звернути увагу, власне, на демократичний підхід, гнучкість у роботі, адаптації під різні ситуації й готовність завжди допомогти у розв’язанні питань. Стосовно організації роботи, то дуже зручно мати гнучкий графік та можливість працювати віддалено чи в офісі.
Щиро вірю і бажаю, аби компанія росла, розвивалась, співпрацювала з гарними клієнтами, продовжувала працювати на усіх залучених напрямках й, звісно, наймала найкращих спеціалістів для реалізації усіх цілей!

ща згадаю, що дуууууууже менеджмент наполягав, щоб працівники ставили лише найвищі оцінки на ДОУ)

Підтримали: Kateryna RiaboshapkoAlex Savin

СЕО і хеди департментів (вузьке коло з десятка людей) — єхидні і токсичні. Звичайні «рядові» працівники — чудові і прості в комунікації люди і саме вони створюють норм атмосферу.
Пригадую дуже цікавий випадок, коли СЕО в публічному чаті зауважили, що пора би вже на офісі поставити декілька сміттєвих бачків для ресайклінгу сміття. Реакція СЕО вбила: «Чувак Х, невже в тебе роботи немає? Ану працювати». В публічному чаті...
А, і ще бувало що більшість працівників отримували зп на картки, підвязані до інших людей. Ф — фарс
Я пропрацював на декількох фірмах, але такої гнилизни серед менеджменту я ніде не спостерігав

Підтримали: Alex Savin

В леобіт попав випадковим чином, через рекрутера, коли навіть не був в активному пошуку роботи. Коли щойно прийшов навіть не думав що залишусь тут на довгі роки. Але з кожним тижнем мені подобалась компанія все більше і більше. Мені пощастило попасти на проект, на якому я працював разом з нашим тех лідом, який показав багато цікавих технологій і навчив з ними працювати. Дуже круті замовники, які позитивно реагують на ідеї по розробці проекту. Гнучкий графік роботи, в тебе є поставлений план роботи і ти його робиш, ніхто не слідкує щоб ти кожну хвилину був біля ноута.
Не можу не відмітити лояльність менеджерів, які надають регулярний зворотній зв’язок, підтримують в складних ситуаціях та допомагають розвиватись працівникам та компанії.

Підтримали: Taras ShotikOlena Nikolaieva

Працюю в компанії від початку заснування. За цей час спостерігав, як компанія зросла з кількох співробітників до понад 170. Для себе можу виокремити такі плюси Leobit:
— Ідеальне середовище для технічних спеціалістів: оточення, проекти, команда, умови для кар’єрного зростання та розвитку;
— Експертиза: можливість розробляти круті технологічні рішення разом з висококваліфікованими спеціалістами, зокрема які мали досвід роботи у великих міжнародних компаніях таких як Microsoft, або девами з понад 20 років досвіду з різроманітними технологіями;
— Гнучкість: компанія будує процеси заради досягнення цілей, а не ставить цілі заради процесів.
Менеджмент: Олекса Стельмах — один з найкращих керівників, з якими мені доводилось працювати.

Підтримали: Taras ShotikOlena Nikolaieva

У Leobit’і трохи більше, ніж пів року. Співпрацю розпочав з Internship програми. Насамперед хотів би виділити налагодженість процесів. Мене познайомили з компанією, допомогли з інтеграцією в робочі процеси, а після завершення випробувального періоду, протягом якого мене супроводжував досвідчений ментор, призначили на проєкт, який перевершив всі мої сподівання. Приємно вразила тісна співпраця з менеджерами. До уваги беруться побажання щодо власного кар’єрного розвитку, які своєю чергою, підтримуються та заохочуються. Надаються регулярні та розгорнуті фідбеки від менторів, команди, PM’ів, HR’ів, що допомагають якісно оцінити пройдений шлях. Компанія забезпечує необхідною технікою та пропонує рішення для автономної роботи в випадку відсутності електрики, чи інтернету. Leobit сприяє розвитку soft та hard skill’ів працівників. Заняття з англійської декілька разів на тиждень, забезпечення навчальними матеріалами, такі як книги та курси, організовуються лекції та зустрічі на різноманітні теми.

Підтримали: Olena Nikolaieva

В компанії Leobit близько року, і варто зазначити що цей час промайнув непомітно, ніби лише вчора прийшов на онбординг міт)
Мабуть це пов’язано з тим, що тут надзвичайно дружній,смартовий і не менш важливо веселий колектив. За потребою можна легко звернутися до людей з різних тех. напрямків за порадою, консультацією і вони з радістю допоможуть незалежно від їхньої посади.
З плюсів компанії я б виділив:
— надзвичайно дружня,я б навіть сказав сімейна атмосфера;
— менторшіп програма (де ментор не просто як менеджер з якою ви можете обговорити робочі питання, так і посміятися з різних жартів, подискувати на тему ігор тощо...)
— регулярні перегляди зп (незважаючи на різні обставини);
— медичне страхування;
— гнучкий графік і можливість працювати віддалено (сам як студент дуже зацінив цей пункт);
— компанія надає і компенсує профільні курси/матеріали;
— є ігрові кімнати де можна відпочити і зіграти в приставку чи настільний футбол;
Насправді плюсів є ще, ой як багато і цей список можна поновлювати безкінця, тому однозначно рекомендую.

Працюю в компанії майже 2 роки. Подобається, що до всіх процесів здійснюється професійний підхід. (Чи то рекрутинг, прі-сейл, робота над пропоузалом, чи естімейтом і т.д). І також те, що ці процеси постійно вдосконалюються.
Завдання завжди дуже чітко розподілені, а поставлені цілі аргументовані та досяжні.
Звісно, важливою складовою компанії є її люди. Леобітівці завжди позитивні та дружні. Приємно, що навіть ті, хто має головні керівні посади або ті, хто в компанії ще з мезозою:), є відкритими та готові дати пораду, допомогти, коли ти чогось ще не вмієш.

Працюю у компанії Leobit лише 5 місяців, але відчуття що я тут із часів її заснування, через те, що спілкування із командою та іншими департаментами на висоті із перших хвилин тут.
Мені дуже імпонує політика компанії та її цінності — бути «смартовим», постійно навчатись та зростати разом із компанією.
Та попри усі переваги компанії, такі як :
— Цікаві проєкти
— Постійний супорт із боку більш досвідчених колег
— Курси англійської мови на базі компанії
— Менторські програми
— Воркшопи та техтоки
— Періодичний перегляд заробітньої платні
— Топова техніка
— Гнучкий графік
Та багато іншого, особисто для мене головною перевагою роботи тут, є люди. Люди з якими можна веселитись і сумувати, працювати та розважатись.

Свою кар’єру в ІТ я розпочав 6 років тому і весь цей час я співпрацюю з Leobit. Дуже приємно бачити, як зростаючи професійно, зростала і компанія, як появлялися нові проекти, як розростались департаменти (DEV,QA,UI/UX), як приходили супер смартові та круті спеціалісти. Основними плюсами вважаю:
-Можливість кар’єрного зростання (компанія оплачує курси та сертифікації, працює менторська програма для молодих спеціалістів)
-Компенсація (регулярні перегляди на основі перформенсу)
-Цікаві проекти з різними доменами (retail, healthcare, fintech, telecom, logistics.. you name it)
-Умови праці (гнучкий графік, змога працювати remote/on-site, healthy work life balance)
-Fun (крутезний колектив)

Прийшов в компанію майже 1.5 року назад, ще будучи студентом на менторську програму, і одразу помітив величезну кількість позитивних сторін. В першу чергу хочу відмітити чудові можливості для росту та розвитку, компанія завжди знаходить способи дати проявити себе, потрібне тільки бажання). Регулярні перегляди зп (незважаючи на ситуацію в країні), гнучкий графік роботи(що особливо корисно студентам), безкоштовна англійська, компенсація за освітні курси та спортзал, і це далеко не всі плюси. Рекомендую!

Підтримали: Olena Nikolaieva

Хоч в компанії працюю не дуже довго, проте хочу поділитися відгуком, знаю як допомагають відгуки при пошуку роботи :)
Враження від компанії суто позитивні, пройшовши першу співбесіду, я одразу зрозуміла, що хочу тут працювати. В Leobit на висоті все — онбординг, менторські програми, сучасна техніка для працівників, тут готові допомагати та сприяти твоєму розвитку, безкоштовна англійська, страхування, різні плюшки, подаруночки і т.д Навіть працюючи віддалено, є відчуття дружньої атмосфери і до кого б Ви не звернулися про пораду чи допомогу, для Вас завжди знайдуть час.
Дякую за можливіcть бути частинкою Вашої команди! :)

Підтримали: Olena Nikolaieva

Працюю тут близько 1.5 року. Компанія — супер. Впершу чергу завдяки людям, які тут працюють. Починаючи від менторів — які реально тобі допомагають на кожному кроці і стають твоїми друзями, і закінчуючи кожним тіммейтом з яким доводилось працювати — завжди комфортно працювати з людьми які націлені на якісний результат і взаємодопомогу. Тут дбають про те щоб ти розвивався і є можливість втілювати на проектах свої ідеї і пропозиції. Та й загалом процес росту, roadmap, прегляд ЗП тут регулярний і добре струтурований.
Можливість працювати на власний вибір з офісу або віддалено, до того ж за гнучним графіком дуже спрощує життя. Особливо в теперішніх умовах, коли не знаєш в якому місті завтра працюватимеш.
Класні тімбілдінги. Навіть працюючи віддалено відчуваєш себе частиною великої дружньої родини.
Тут реально багацько бонусів — медична стаховка, різні святкові подаруночки, безкоштовна англійська, додаткові компенсації, навіть можливість займатись спортом, іграми, музикою не виходячи з офісу.
А ще мене тішить що колектив і компанія загалом дуже свідомі і соціально-активні — тут підтримують всіх працівників які займаються волонтерством, беруть участь в різних заходах і багато допомагають фінансово по різних напрямках.

Підтримали: Taras ShotikOlena Nikolaieva

Працюю в компанії Leobit вже більше 2 років. Враження від компанії дуже гарні. Хороші умови праці, чудовий колектив, тут працюють кваліфіковані, класні і веселі люди. Переваг дійсно дуже багато: гнучкий графік роботи, можливість працювати віддалено(що є надзвичайно важливим на сьогоднішній день), регулярний перегляд зп, англійська безкоштовна, медичне страхування, подарунки на різні свята, тімбілдінги(до початку пандемії було ще багато різних заходів), лекції на різну тематику. Дуже задоволена тим, що працюю саме тут .)

Підтримали: Taras ShotikOlena Nikolaieva

Компанія Leobit для мене, в першу чергу, це компанія для людей, де в першу чергу тебе цінують як працівника, дорожать тобою та піклуються про твій комфорт. Я працюю тут вже понад 1,5 роки і бачу як компанія постійно росте, кількість класних проектів збільшується, разом і з цим кількість крутих спеціалістів, що не може не тішити.
З точністю можу сказати, що незадоволених працівників тут не існує, адже що прямий менеджемент, що тімка з HR відділу настільки сапортять працівників і усі робочі процеси настільки налагодженні та прозорі, що тобі нічого іншого не залишається як насолоджуватись улюбленою роботою, не відволікаючиюсь на все решта. Якщо маєте можливість потрапити в Leobit дуже рекомендую, будете такі ж закохані в цю компанію, гарантую :)

Підтримали: Olena Nikolaieva

Працюю в Leobit уже тривалий час, компанія швидко розвивається і з кожним роком стає все більшою і більшою.
Напевно однією з основних переваг компанії з точки зору людини яка тут працює — це те, що компанія цінує і дорожить своїми працівниками.
Також для кожного працівника створюється індивідуальний план розвитку, за яким буде зручніше будувати власну кар’єру і на кожному кроці буде більш досвідчений колега який допоможе при потребі.
При підборі проєкту компанія завжди враховує бажання
працівника: регулярні перегляди ЗП, можливість працювати як віддалено так і з офісу, є медичне страхування і безкоштовна англійська, різного роду компенсації за курси та спортзал.

У компанії майже 3 роки. Спробую уникнути суб’єктивне, тому згадаю лише декілька важливих для мене моментів:
— регулярний перегляд компенсації двічі на рік;
— відсутність таймтрекерів;
— ремоут: з перших же днів пандемії ще до офіційного карантину перейшов на повний ремоут, є можливість відвідувати офіс, але це залишається персональним вибором кожного;
— проекти різної складності та тривалості(3+ років), в тому числі з нуля, є можливість розробляти нетривіальні системи та використовувати актуальні/нові технології;
— ПМи, з якими вдалось безпосередньо попрацювати, менеджать проекти, а не розробників як це інколи трапляється: ніяких мікроменеджменту чи постійних відволіканнь від роботи.

Підтримали: Marta BatiukMariya Koval

У компанії Leobit працюю без кількох місяців рік, і сміливо можу сказати, що тут дуже крута домашня атмосфера (і не лише через те, що можу ходити в офісі в домашніх тапочках:). На перших порах були переживання, зрештою, як і в кожного, хто приходить працювати в новий колектив, проте вже в перші дні переживання зникли, оскільки мої тіммейти допомагали у адаптації.

Можу виділити серед переваг також частий перегляд зп, гнучкий графік роботи (що є особливою перевагою для студентів), хороший соцпакет (зокрема і медичне страхування), тімбілдінги, корпоративи, затишний офіс та зручна локація.

Не оупен-спейс руми, що не може не тішити, бо деколи хочеться тиші та спокою. Проте якщо хтось включить Степана Гігу, то можна відчути згуртованість колективу у такий момент))
Загалом, дуже задоволена компанією та рада, що стала частиною Leobit:)

Працюю тут ще з мезозоя ))

Ріст компанії, і кількісно, і якісно, за ці роки очевидний.
Поступово документуються всі неоднозначні процеси і ситуації та шляхи вирішення (обростає бюрократією), проте для компанії яка росте — це неминуче. Тішить те, що люди і їхній здоровий глузд залишаються над процесами, це можна сказати одна з головних фішок Леобіта.

Стало більше технологічних напрямків. Всю (або майже всю) команду, яку потрібно для повної розробки апки можна зібрати з людей на Леобіті.
Також збільшилась кількість сильних спеців по різних мовах. Разом з компанією ростемо і ми :)

Корпоративи, відпустки, сік-ліви, тімбілдінги і всілякі плюшки — все є)

В Ruby команді панує атмосфера дружби. В поєднанні з роботою на цікавому проекті, це заставляє дні «пролітати за секунду». Коронавірус звісно наклав свій відбиток на цьому, але все рівно стараємось keep in touch

Почав працювати в компанії під час навчання в університети, були переживання щодо відвідуваності та можливості відлучатися на деякі пари. Такої проблеми не було абсолютно — менеджмент та проекти були побудовані так, що я мав змогу відлучитися без будь-якої проблеми.
Ком’юніті Ruby команди за час моєї роботи на Leobit виріс з 3 до 12 людей. Плюсом є менторство, яке доступне кожному. Воно допомагає рости та розвиватися в правильному напрямку, а також підтримується компанією.
Проекти, над якими я працював і працюю, були і є цікавими, з новими технологіями та підходами.
Оплату праці вважаю достойною та конкуретною по ринку. Перегляд і підняття відбувається регулярно, не зважаючи на різні форс мажорні обставини (коронавірус).

Для мене Leobit це компанія, в якій комфортно працювати, дружній колектив та чудові можливості для професійного росту. Мені подобається, що є регулярні перформенс рев’ю, ініціатива працівників приймається і підтримується, і це мотивує в роботі.
Також компанія дбає про те, щоб працювати було затишно від самого початку. Перший робочий день тут проходить як ознайомленя з офісом та колективом, а отже людині дають час адаптуватись та спокійно увійти в робочий процес.
Офіс комфортний, для мене особисто плюсом є те що команди сидять по кімнатах, тут нема великих шумних опен спейсів. Є окремі кімнати для відпочинку та кілька кухонь.
В цілому — рекомендую!

Плюси: колектив (розробники). Ну і все, назбирався список з одного плюса

Мені подобається наша компанія, бо ми працюємо, як злагоджена команда. Я працюю поруч з крутими людьми, які є моїми наставниками та друзями. Завдяки їм, я навчилася багато нового і, застосовуючи ці знання, бачу свій професійний ріст. Я рада, що компанія росте не тільки кількісно, а й якісно. Мені подобається атмосфера та те, що ми попри зростання, залишаємося дружніми.

На Леобіт я прийшов два роки тому, коли вирішив змінити кар’єру рекрутера і спробувати себе в чомусь новому. І добрі люди з Леобіту вирішили, що колишній рекрутер без досвіду в розробці чи технічної освіти, але сповнений любові до ruby і бажання вчитись, зможе стати інженером з розробки ПЗ.
Зараз я працюю в супер-команді. У мене був не один, а цілих два наставники, які не лише начили мене краще кодити, але й стали хорошими друзями. Тут я знайшов не лише нову кар’єру, але й сім’ю дорогих мені людей.

Це мій перший досвід як програміста. Працюю уже трохи більше 1 року. Помітив багато плюсів, серед яких:
° Менторська програма, у рамках якої можна здобути дійсно потрібні і корисні навички. Найкраще те, що ментор не дає одразу конкретну, однозначну відповідь, а лише підводить до неї (дає додаткову інформацію). Тому впевнено можу сказати, що рев’ю та менторство на найвищому рівні;
° Гнучкий графік (що дуже круто для студентів);
° Швидкий ріст;
° Можливість працювати на реальних проектах і спілкуватися зі замовниками напряму.
° Крута команда та неперевершений менеджмент.

З мінусів лише — печеньки на кухні довго не виживають :slightly_smiling_face:

8-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»

Вакансії Leobit