20 березня 2023 14:22

Olena Nikolaieva, IT Recruiter з 2017 року

Я прийшла у компанію Leobit коли тут працювали близько 40-ка людей, і працюю тут вже більше 5-ти років. Отож, мабуть, прийшов час поділитись своїми враженнями від співпраці. Виділю моменти, які є справді для мене важливими й надихають у роботі.
Перш за все, можу з впевненістю сказати, що це чудова компанія для людей, які хочуть розпочинати свій кар’єрний шлях, або ж зробити новий крок для реалізації нових професійних можливостей. Тут працюють дуже розумні, професійні, відкриті та цікаві люди, з якими приємно, як і працювати, так і проводити весело час після роботи. Мені, як рекрутеру, також дуже приємно бачити, коли люди тут зростають, навчаються, діляться знаннями, досягають певних результатів, знаходять друзів тощо.
Також хочу виділити підходи та організацію роботи. В роботі я перетинаюсь з багатьма працівниками, з усіх департаментів в компанії, і хочу звернути увагу, власне, на демократичний підхід, гнучкість у роботі, адаптації під різні ситуації й готовність завжди допомогти у розв’язанні питань. Стосовно організації роботи, то дуже зручно мати гнучкий графік та можливість працювати віддалено чи в офісі.
Щиро вірю і бажаю, аби компанія росла, розвивалась, співпрацювала з гарними клієнтами, продовжувала працювати на усіх залучених напрямках й, звісно, наймала найкращих спеціалістів для реалізації усіх цілей!

8-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»