16 листопада 2022 10:11

Vladyslav Maryniak, Junior Software Engineer в Leobit

У Leobit’і трохи більше, ніж пів року. Співпрацю розпочав з Internship програми. Насамперед хотів би виділити налагодженість процесів. Мене познайомили з компанією, допомогли з інтеграцією в робочі процеси, а після завершення випробувального періоду, протягом якого мене супроводжував досвідчений ментор, призначили на проєкт, який перевершив всі мої сподівання. Приємно вразила тісна співпраця з менеджерами. До уваги беруться побажання щодо власного кар’єрного розвитку, які своєю чергою, підтримуються та заохочуються. Надаються регулярні та розгорнуті фідбеки від менторів, команди, PM’ів, HR’ів, що допомагають якісно оцінити пройдений шлях. Компанія забезпечує необхідною технікою та пропонує рішення для автономної роботи в випадку відсутності електрики, чи інтернету. Leobit сприяє розвитку soft та hard skill’ів працівників. Заняття з англійської декілька разів на тиждень, забезпечення навчальними матеріалами, такі як книги та курси, організовуються лекції та зустрічі на різноманітні теми.

Підтримали:  Olena Nikolaieva