24 травня 2022 13:56

Olesia Kazanivska

Працюю тут близько 1.5 року. Компанія — супер. Впершу чергу завдяки людям, які тут працюють. Починаючи від менторів — які реально тобі допомагають на кожному кроці і стають твоїми друзями, і закінчуючи кожним тіммейтом з яким доводилось працювати — завжди комфортно працювати з людьми які націлені на якісний результат і взаємодопомогу. Тут дбають про те щоб ти розвивався і є можливість втілювати на проектах свої ідеї і пропозиції. Та й загалом процес росту, roadmap, прегляд ЗП тут регулярний і добре струтурований.
Можливість працювати на власний вибір з офісу або віддалено, до того ж за гнучним графіком дуже спрощує життя. Особливо в теперішніх умовах, коли не знаєш в якому місті завтра працюватимеш.
Класні тімбілдінги. Навіть працюючи віддалено відчуваєш себе частиною великої дружньої родини.
Тут реально багацько бонусів — медична стаховка, різні святкові подаруночки, безкоштовна англійська, додаткові компенсації, навіть можливість займатись спортом, іграми, музикою не виходячи з офісу.
А ще мене тішить що колектив і компанія загалом дуже свідомі і соціально-активні — тут підтримують всіх працівників які займаються волонтерством, беруть участь в різних заходах і багато допомагають фінансово по різних напрямках.

Підтримали:  Taras Shotik Olena Nikolaieva

8-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»