Працюю в компанії майже 2 роки. Подобається, що до всіх процесів здійснюється професійний підхід. (Чи то рекрутинг, прі-сейл, робота над пропоузалом, чи естімейтом і т.д). І також те, що ці процеси постійно вдосконалюються.
Завдання завжди дуже чітко розподілені, а поставлені цілі аргументовані та досяжні.
Звісно, важливою складовою компанії є її люди. Леобітівці завжди позитивні та дружні. Приємно, що навіть ті, хто має головні керівні посади або ті, хто в компанії ще з мезозою:), є відкритими та готові дати пораду, допомогти, коли ти чогось ще не вмієш.

Підтримали: Яна Путалкевич

Працюю у компанії Leobit лише 5 місяців, але відчуття що я тут із часів її заснування, через те, що спілкування із командою та іншими департаментами на висоті із перших хвилин тут.
Мені дуже імпонує політика компанії та її цінності — бути «смартовим», постійно навчатись та зростати разом із компанією.
Та попри усі переваги компанії, такі як :
— Цікаві проєкти
— Постійний супорт із боку більш досвідчених колег
— Курси англійської мови на базі компанії
— Менторські програми
— Воркшопи та техтоки
— Періодичний перегляд заробітньої платні
— Топова техніка
— Гнучкий графік
Та багато іншого, особисто для мене головною перевагою роботи тут, є люди. Люди з якими можна веселитись і сумувати, працювати та розважатись.

Підтримали: Ihor AndrieievAnastasiia Bordiian

Свою кар’єру в ІТ я розпочав 6 років тому і весь цей час я співпрацюю з Leobit. Дуже приємно бачити, як зростаючи професійно, зростала і компанія, як появлялися нові проекти, як розростались департаменти (DEV,QA,UI/UX), як приходили супер смартові та круті спеціалісти. Основними плюсами вважаю:
-Можливість кар’єрного зростання (компанія оплачує курси та сертифікації, працює менторська програма для молодих спеціалістів)
-Компенсація (регулярні перегляди на основі перформенсу)
-Цікаві проекти з різними доменами (retail, healthcare, fintech, telecom, logistics.. you name it)
-Умови праці (гнучкий графік, змога працювати remote/on-site, healthy work life balance)
-Fun (крутезний колектив)

Підтримали: Roman StepaniukIhor Andrieiev

Прийшов в компанію майже 1.5 року назад, ще будучи студентом на менторську програму, і одразу помітив величезну кількість позитивних сторін. В першу чергу хочу відмітити чудові можливості для росту та розвитку, компанія завжди знаходить способи дати проявити себе, потрібне тільки бажання). Регулярні перегляди зп (незважаючи на ситуацію в країні), гнучкий графік роботи(що особливо корисно студентам), безкоштовна англійська, компенсація за освітні курси та спортзал, і це далеко не всі плюси. Рекомендую!

Хоч в компанії працюю не дуже довго, проте хочу поділитися відгуком, знаю як допомагають відгуки при пошуку роботи :)
Враження від компанії суто позитивні, пройшовши першу співбесіду, я одразу зрозуміла, що хочу тут працювати. В Leobit на висоті все — онбординг, менторські програми, сучасна техніка для працівників, тут готові допомагати та сприяти твоєму розвитку, безкоштовна англійська, страхування, різні плюшки, подаруночки і т.д Навіть працюючи віддалено, є відчуття дружньої атмосфери і до кого б Ви не звернулися про пораду чи допомогу, для Вас завжди знайдуть час.
Дякую за можливіcть бути частинкою Вашої команди! :)

Працюю тут близько 1.5 року. Компанія — супер. Впершу чергу завдяки людям, які тут працюють. Починаючи від менторів — які реально тобі допомагають на кожному кроці і стають твоїми друзями, і закінчуючи кожним тіммейтом з яким доводилось працювати — завжди комфортно працювати з людьми які націлені на якісний результат і взаємодопомогу. Тут дбають про те щоб ти розвивався і є можливість втілювати на проектах свої ідеї і пропозиції. Та й загалом процес росту, roadmap, прегляд ЗП тут регулярний і добре струтурований.
Можливість працювати на власний вибір з офісу або віддалено, до того ж за гнучним графіком дуже спрощує життя. Особливо в теперішніх умовах, коли не знаєш в якому місті завтра працюватимеш.
Класні тімбілдінги. Навіть працюючи віддалено відчуваєш себе частиною великої дружньої родини.
Тут реально багацько бонусів — медична стаховка, різні святкові подаруночки, безкоштовна англійська, додаткові компенсації, навіть можливість займатись спортом, іграми, музикою не виходячи з офісу.
А ще мене тішить що колектив і компанія загалом дуже свідомі і соціально-активні — тут підтримують всіх працівників які займаються волонтерством, беруть участь в різних заходах і багато допомагають фінансово по різних напрямках.

Працюю в компанії Leobit вже більше 2 років. Враження від компанії дуже гарні. Хороші умови праці, чудовий колектив, тут працюють кваліфіковані, класні і веселі люди. Переваг дійсно дуже багато: гнучкий графік роботи, можливість працювати віддалено(що є надзвичайно важливим на сьогоднішній день), регулярний перегляд зп, англійська безкоштовна, медичне страхування, подарунки на різні свята, тімбілдінги(до початку пандемії було ще багато різних заходів), лекції на різну тематику. Дуже задоволена тим, що працюю саме тут .)

Компанія Leobit для мене, в першу чергу, це компанія для людей, де в першу чергу тебе цінують як працівника, дорожать тобою та піклуються про твій комфорт. Я працюю тут вже понад 1,5 роки і бачу як компанія постійно росте, кількість класних проектів збільшується, разом і з цим кількість крутих спеціалістів, що не може не тішити.
З точністю можу сказати, що незадоволених працівників тут не існує, адже що прямий менеджемент, що тімка з HR відділу настільки сапортять працівників і усі робочі процеси настільки налагодженні та прозорі, що тобі нічого іншого не залишається як насолоджуватись улюбленою роботою, не відволікаючиюсь на все решта. Якщо маєте можливість потрапити в Leobit дуже рекомендую, будете такі ж закохані в цю компанію, гарантую :)

Працюю в Leobit уже тривалий час, компанія швидко розвивається і з кожним роком стає все більшою і більшою.
Напевно однією з основних переваг компанії з точки зору людини яка тут працює — це те, що компанія цінує і дорожить своїми працівниками.
Також для кожного працівника створюється індивідуальний план розвитку, за яким буде зручніше будувати власну кар’єру і на кожному кроці буде більш досвідчений колега який допоможе при потребі.
При підборі проєкту компанія завжди враховує бажання
працівника: регулярні перегляди ЗП, можливість працювати як віддалено так і з офісу, є медичне страхування і безкоштовна англійська, різного роду компенсації за курси та спортзал.

У компанії майже 3 роки. Спробую уникнути суб’єктивне, тому згадаю лише декілька важливих для мене моментів:
— регулярний перегляд компенсації двічі на рік;
— відсутність таймтрекерів;
— ремоут: з перших же днів пандемії ще до офіційного карантину перейшов на повний ремоут, є можливість відвідувати офіс, але це залишається персональним вибором кожного;
— проекти різної складності та тривалості(3+ років), в тому числі з нуля, є можливість розробляти нетривіальні системи та використовувати актуальні/нові технології;
— ПМи, з якими вдалось безпосередньо попрацювати, менеджать проекти, а не розробників як це інколи трапляється: ніяких мікроменеджменту чи постійних відволіканнь від роботи.

Підтримали: Marta BatiukMariya Koval

У компанії Leobit працюю без кількох місяців рік, і сміливо можу сказати, що тут дуже крута домашня атмосфера (і не лише через те, що можу ходити в офісі в домашніх тапочках:). На перших порах були переживання, зрештою, як і в кожного, хто приходить працювати в новий колектив, проте вже в перші дні переживання зникли, оскільки мої тіммейти допомагали у адаптації.

Можу виділити серед переваг також частий перегляд зп, гнучкий графік роботи (що є особливою перевагою для студентів), хороший соцпакет (зокрема і медичне страхування), тімбілдінги, корпоративи, затишний офіс та зручна локація.

Не оупен-спейс руми, що не може не тішити, бо деколи хочеться тиші та спокою. Проте якщо хтось включить Степана Гігу, то можна відчути згуртованість колективу у такий момент))
Загалом, дуже задоволена компанією та рада, що стала частиною Leobit:)

Працюю тут ще з мезозоя ))

Ріст компанії, і кількісно, і якісно, за ці роки очевидний.
Поступово документуються всі неоднозначні процеси і ситуації та шляхи вирішення (обростає бюрократією), проте для компанії яка росте — це неминуче. Тішить те, що люди і їхній здоровий глузд залишаються над процесами, це можна сказати одна з головних фішок Леобіта.

Стало більше технологічних напрямків. Всю (або майже всю) команду, яку потрібно для повної розробки апки можна зібрати з людей на Леобіті.
Також збільшилась кількість сильних спеців по різних мовах. Разом з компанією ростемо і ми :)

Корпоративи, відпустки, сік-ліви, тімбілдінги і всілякі плюшки — все є)

В Ruby команді панує атмосфера дружби. В поєднанні з роботою на цікавому проекті, це заставляє дні «пролітати за секунду». Коронавірус звісно наклав свій відбиток на цьому, але все рівно стараємось keep in touch

Почав працювати в компанії під час навчання в університети, були переживання щодо відвідуваності та можливості відлучатися на деякі пари. Такої проблеми не було абсолютно — менеджмент та проекти були побудовані так, що я мав змогу відлучитися без будь-якої проблеми.
Ком’юніті Ruby команди за час моєї роботи на Leobit виріс з 3 до 12 людей. Плюсом є менторство, яке доступне кожному. Воно допомагає рости та розвиватися в правильному напрямку, а також підтримується компанією.
Проекти, над якими я працював і працюю, були і є цікавими, з новими технологіями та підходами.
Оплату праці вважаю достойною та конкуретною по ринку. Перегляд і підняття відбувається регулярно, не зважаючи на різні форс мажорні обставини (коронавірус).

Для мене Leobit це компанія, в якій комфортно працювати, дружній колектив та чудові можливості для професійного росту. Мені подобається, що є регулярні перформенс рев’ю, ініціатива працівників приймається і підтримується, і це мотивує в роботі.
Також компанія дбає про те, щоб працювати було затишно від самого початку. Перший робочий день тут проходить як ознайомленя з офісом та колективом, а отже людині дають час адаптуватись та спокійно увійти в робочий процес.
Офіс комфортний, для мене особисто плюсом є те що команди сидять по кімнатах, тут нема великих шумних опен спейсів. Є окремі кімнати для відпочинку та кілька кухонь.
В цілому — рекомендую!

Підтримали: Ольга Маслова

Плюси: колектив (розробники). Ну і все, назбирався список з одного плюса

Мені подобається наша компанія, бо ми працюємо, як злагоджена команда. Я працюю поруч з крутими людьми, які є моїми наставниками та друзями. Завдяки їм, я навчилася багато нового і, застосовуючи ці знання, бачу свій професійний ріст. Я рада, що компанія росте не тільки кількісно, а й якісно. Мені подобається атмосфера та те, що ми попри зростання, залишаємося дружніми.

Підтримали: Ольга Маслова

На Леобіт я прийшов два роки тому, коли вирішив змінити кар’єру рекрутера і спробувати себе в чомусь новому. І добрі люди з Леобіту вирішили, що колишній рекрутер без досвіду в розробці чи технічної освіти, але сповнений любові до ruby і бажання вчитись, зможе стати інженером з розробки ПЗ.
Зараз я працюю в супер-команді. У мене був не один, а цілих два наставники, які не лише начили мене краще кодити, але й стали хорошими друзями. Тут я знайшов не лише нову кар’єру, але й сім’ю дорогих мені людей.

Це мій перший досвід як програміста. Працюю уже трохи більше 1 року. Помітив багато плюсів, серед яких:
° Менторська програма, у рамках якої можна здобути дійсно потрібні і корисні навички. Найкраще те, що ментор не дає одразу конкретну, однозначну відповідь, а лише підводить до неї (дає додаткову інформацію). Тому впевнено можу сказати, що рев’ю та менторство на найвищому рівні;
° Гнучкий графік (що дуже круто для студентів);
° Швидкий ріст;
° Можливість працювати на реальних проектах і спілкуватися зі замовниками напряму.
° Крута команда та неперевершений менеджмент.

З мінусів лише — печеньки на кухні довго не виживають :slightly_smiling_face:

Оцінка компанії: 99/100

5-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»
Проголосувало 38 співробітників
  • Компенсація