Працюю тут ще з мезозоя ))

Ріст компанії, і кількісно, і якісно, за ці роки очевидний.
Поступово документуються всі неоднозначні процеси і ситуації та шляхи вирішення (обростає бюрократією), проте для компанії яка росте — це неминуче. Тішить те, що люди і їхній здоровий глузд залишаються над процесами, це можна сказати одна з головних фішок Леобіта.

Стало більше технологічних напрямків. Всю (або майже всю) команду, яку потрібно для повної розробки апки можна зібрати з людей на Леобіті.
Також збільшилась кількість сильних спеців по різних мовах. Разом з компанією ростемо і ми :)

Корпоративи, відпустки, сік-ліви, тімбілдінги і всілякі плюшки — все є)

В Ruby команді панує атмосфера дружби. В поєднанні з роботою на цікавому проекті, це заставляє дні «пролітати за секунду». Коронавірус звісно наклав свій відбиток на цьому, але все рівно стараємось keep in touch

Почав працювати в компанії під час навчання в університети, були переживання щодо відвідуваності та можливості відлучатися на деякі пари. Такої проблеми не було абсолютно — менеджмент та проекти були побудовані так, що я мав змогу відлучитися без будь-якої проблеми.
Ком’юніті Ruby команди за час моєї роботи на Leobit виріс з 3 до 12 людей. Плюсом є менторство, яке доступне кожному. Воно допомагає рости та розвиватися в правильному напрямку, а також підтримується компанією.
Проекти, над якими я працював і працюю, були і є цікавими, з новими технологіями та підходами.
Оплату праці вважаю достойною та конкуретною по ринку. Перегляд і підняття відбувається регулярно, не зважаючи на різні форс мажорні обставини (коронавірус).

Поддержали: Yulia Leobit

Для мене Leobit це компанія, в якій комфортно працювати, дружній колектив та чудові можливості для професійного росту. Мені подобається, що є регулярні перформенс рев’ю, ініціатива працівників приймається і підтримується, і це мотивує в роботі.
Також компанія дбає про те, щоб працювати було затишно від самого початку. Перший робочий день тут проходить як ознайомленя з офісом та колективом, а отже людині дають час адаптуватись та спокійно увійти в робочий процес.
Офіс комфортний, для мене особисто плюсом є те що команди сидять по кімнатах, тут нема великих шумних опен спейсів. Є окремі кімнати для відпочинку та кілька кухонь.
В цілому — рекомендую!

Плюси: колектив (розробники). Ну і все, назбирався список з одного плюса

Мені подобається наша компанія, бо ми працюємо, як злагоджена команда. Я працюю поруч з крутими людьми, які є моїми наставниками та друзями. Завдяки їм, я навчилася багато нового і, застосовуючи ці знання, бачу свій професійний ріст. Я рада, що компанія росте не тільки кількісно, а й якісно. Мені подобається атмосфера та те, що ми попри зростання, залишаємося дружніми.

На Леобіт я прийшов два роки тому, коли вирішив змінити кар’єру рекрутера і спробувати себе в чомусь новому. І добрі люди з Леобіту вирішили, що колишній рекрутер без досвіду в розробці чи технічної освіти, але сповнений любові до ruby і бажання вчитись, зможе стати інженером з розробки ПЗ.
Зараз я працюю в супер-команді. У мене був не один, а цілих два наставники, які не лише начили мене краще кодити, але й стали хорошими друзями. Тут я знайшов не лише нову кар’єру, але й сім’ю дорогих мені людей.

Поддержали: Tetiana VykhopenMax Diviani

Це мій перший досвід як програміста. Працюю уже трохи більше 1 року. Помітив багато плюсів, серед яких:
° Менторська програма, у рамках якої можна здобути дійсно потрібні і корисні навички. Найкраще те, що ментор не дає одразу конкретну, однозначну відповідь, а лише підводить до неї (дає додаткову інформацію). Тому впевнено можу сказати, що рев’ю та менторство на найвищому рівні;
° Гнучкий графік (що дуже круто для студентів);
° Швидкий ріст;
° Можливість працювати на реальних проектах і спілкуватися зі замовниками напряму.
° Крута команда та неперевершений менеджмент.

З мінусів лише — печеньки на кухні довго не виживають :slightly_smiling_face:

Поддержали: Yurii MakedonskiiTetiana Vykhopen

1-е место в рейтинге работодателей «81...200 специалистов»