Lengin

Івано-Франківськ, Варшава (Польща), Таллінн (Естонія)

Працюю в компанії на позиції інтернет-маркетолога. Про компанію склались тільки позитивні враження. Компанія піклується як про «задоволеність» працівників, так і клієнтів, що не так часто зустрінеш. Хотілося б відмітити як позитивну робочу атмосферу всередині команди, так і адекватність і професіональність зі сторони менеджменту. Хоч команда і відносно молода, але досить стрімко і правильно росте. Ну і само собою, стабільна конкурентна зп, різні бонуси, а також підтримка розвитку своїх працівників. Є компанії в яких приємно працювати, і це одна з них.

Підтримали: Victoria Potyagaylo

Я радий, що мав можливість співбесідувати в вашій компанії на позицію девелопера. Я був вражений вашою професійністю та гостинністю, яку виявили мені під час співбесідування. Ваша компанія має дуже цікаві проекти та дійсно міцну команду. Хоча я відмовився від пропозиції, я дуже вдячний за цю можливість та за те, що ви визнали мої знання та навички. Я бажаю вам успіху в розвитку вашої компанії та надіюсь, що ми матимо можливість співпрацювати у майбутньому. Дякую за ваш час та увагу до мене як кандидата.

Lengin — це дуже крута компанія з молодим та дружнім колективом, яка дбає про своїх співробітників. Ця підримка починається ще з першої співбесіди, коли тобе уважно вислуховують та допомогають тобі стати часткою команди. Також хочу відмітити класні проекти, професійний та водночас легкий підхід до розробки, легкість у спілкуванні та готовність компанії допомагати своїм працівникам)

Підтримали: Victoria Potyagaylo

Працюю у Lengin пів року. Це молода і дружня компанія яка динамічно розвивається.
У Lengin ти можеш займатися і розвиватися у тому напрямку в якому ти хочеш, а компанія буде тебе підтримувати та допомогати у всіх аспектах.
Кар’єрний ріст, перегляд зарплати, зп по графіку, дружній колектив, круті спеціалісти, круті проекти, зворотній зв’язок, підтримка з боку керівництва — це все про Lengin. Радий бути частиною цієї компанії!

Працюю в Lengin майже рік.
Цілком задоволений процесами та командою. Усі максимально доброзичливі та професійні.
Дуже цікаві і не типові проекти. Вдається працювати з людьми з різних куточків світу.
Також хочу зауважити, що компанія дуже цінує старанність співробітників регулярними преміями, а перегляд зарплати відбувається кожні півроку, тому якщо вам вдається швидко навчитися чомусь новому або ви завжди проявляєте ініціативу, то це точно не пройде непомітно.

Працюю в компанії на посаді middle Wordpress devoloper більше півроку. За цей час склалося виключно позитивне враження про компанію. Дуже гнучкий графік(важливо для мене), дружелюбний колектив, та цікаві проекти, а також є можливість звернутись за допомогою. З плюшок оплачувана відпустка та лікарняний, спортзал, англійська, бонуси до зп. та інші. Всім рекомендую!!!

Lengin — це компанія для людей і про людей. Тут завжди готові тебе вислухати, а головне поважають і чують твою думку. Комфортна атмосфера та умови в компанії, високого рівня проєкти для розробників, є можливість розвиватись як професійно, так і особистісно. І приємною «плюшкою» є регулярні бонуси до зарплати!

Працюю Wordpress розробником в даній компанії від самого заснування. За весь час роботи тільки хороші враження. З кожним разом все цікавіші проекти, над якими хочеться працювати. Дружній колектив, який з радістю допоможе по роботі в будь-який момент. Є хороший кар’єрний ріст, а також постійні бонуси до заробітної плати. Рекомендую!!!

Працюю в компанії на позиції WordpPress розобника вже більше півтора року.
За весь час роботи в мене склались тільки позитивні враження про компанію.
З плюсів можу виділити:
— можливість розвитку та професійного росту;
— регулярний перегляд та завжди вчасна виплата ЗП;
— бонуси до ЗП;
— оплачувана відпустка;
— хороше керівництво;
— простота у вирішенні будь-якого питання;
— адекватні клієнти;
— цікаві проекти.

Lengin це чудова IT компанія яка займається web розробкою дуже цікавих і сучасних проектів. Рівень проектів є високим, що дозволяє завжди покращувати свої навички і уникати рутинної роботи, а також дає можливість швидкого кар’єрного зростання. В компанії завжди вчасно виплачують заробітну плату, а також приємні бонуси за хорошу роботу. Також хочу відмітити дуже веселий колектив, який підібраний з компетентних і адекватних людей, які завжди готові ділитися досвідом.