Lengin

Ивано-Франковск

Працюю Wordpress розробником в даній компанії від самого заснування. За весь час роботи тільки хороші враження. З кожним разом все цікавіші проекти, над якими хочеться працювати. Дружній колектив, який з радістю допоможе по роботі в будь-який момент. Є хороший кар’єрний ріст, а також постійні бонуси до заробітної плати. Рекомендую!!!

Працюю в компанії на позиції WordpPress розобника вже більше півтора року.
За весь час роботи в мене склались тільки позитивні враження про компанію.
З плюсів можу виділити:
— можливість розвитку та професійного росту;
— регулярний перегляд та завжди вчасна виплата ЗП;
— бонуси до ЗП;
— оплачувана відпустка;
— хороше керівництво;
— простота у вирішенні будь-якого питання;
— адекватні клієнти;
— цікаві проекти.

Lengin це чудова IT компанія яка займається web розробкою дуже цікавих і сучасних проектів. Рівень проектів є високим, що дозволяє завжди покращувати свої навички і уникати рутинної роботи, а також дає можливість швидкого кар’єрного зростання. В компанії завжди вчасно виплачують заробітну плату, а також приємні бонуси за хорошу роботу. Також хочу відмітити дуже веселий колектив, який підібраний з компетентних і адекватних людей, які завжди готові ділитися досвідом.