Lengin

до 20 спеціалістів
Івано-Франківськ

Працюю в компанії на посаді middle Wordpress devoloper більше півроку. За цей час склалося виключно позитивне враження про компанію. Дуже гнучкий графік(важливо для мене), дружелюбний колектив, та цікаві проекти, а також є можливість звернутись за допомогою. З плюшок оплачувана відпустка та лікарняний, спортзал, англійська, бонуси до зп. та інші. Всім рекомендую!!!

Lengin — це компанія для людей і про людей. Тут завжди готові тебе вислухати, а головне поважають і чують твою думку. Комфортна атмосфера та умови в компанії, високого рівня проєкти для розробників, є можливість розвиватись як професійно, так і особистісно. І приємною «плюшкою» є регулярні бонуси до зарплати!

Підтримали: Aleks Pvn

Працюю Wordpress розробником в даній компанії від самого заснування. За весь час роботи тільки хороші враження. З кожним разом все цікавіші проекти, над якими хочеться працювати. Дружній колектив, який з радістю допоможе по роботі в будь-який момент. Є хороший кар’єрний ріст, а також постійні бонуси до заробітної плати. Рекомендую!!!

Працюю в компанії на позиції WordpPress розобника вже більше півтора року.
За весь час роботи в мене склались тільки позитивні враження про компанію.
З плюсів можу виділити:
— можливість розвитку та професійного росту;
— регулярний перегляд та завжди вчасна виплата ЗП;
— бонуси до ЗП;
— оплачувана відпустка;
— хороше керівництво;
— простота у вирішенні будь-якого питання;
— адекватні клієнти;
— цікаві проекти.

Lengin це чудова IT компанія яка займається web розробкою дуже цікавих і сучасних проектів. Рівень проектів є високим, що дозволяє завжди покращувати свої навички і уникати рутинної роботи, а також дає можливість швидкого кар’єрного зростання. В компанії завжди вчасно виплачують заробітну плату, а також приємні бонуси за хорошу роботу. Також хочу відмітити дуже веселий колектив, який підібраний з компетентних і адекватних людей, які завжди готові ділитися досвідом.