29 серпня 2025 16:02
Керівництво Lemon School (в майбутньому DesignHub) не виплачує в повному обсязі фіксовану ставку яка прописана в офері. Останній розрахунок я отримала на 10000 грн менше ніж мала. Керівництво не попереджало при прийомі на роботу, що компанія вже вийшла в великий мінус, і що вони можуть закритись одним днем. Не працевлаштовують офіційно, щоб мати можливість звільнити працівників одним днем, і вигадувати причини, щоб не виплатити їм заробітню плату. Коли просиш розрахунок, і чому на 10000 менше, то спочатку отримуєш за причину, що оформив документ (вже в не робочий день після звільнення) через чат GPT, потім вже причина змінилась на те що дівчина з команди оцінила мою роботу як не достатню, тому розрахунків не буде. Потім було запропоновано вийти на міт щоб продемонструвати чого я досягла за місяць роботи, і тоді вони подумають. Якщо хочете вибивати свої ж копійки у компанії тижнями!!!, щоб ваша фіксована ставка прописана в офері, залежала від думки команди з інших відділів, слухати маніпуляції від керівництва, та зневажливе ставлення до себе, доєднуйтесь до компанії.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.