15 серпня 2025 11:17
Я працювала дизайнером в школі. Чудовий, підтримуючий, теплий колектив. За весь час моєї роботи жодного разу зарплату не було виплачено вчасно. Тобто працівники мають виконувати свою роботу якісно, але школа свої фінансові обовʼязки перед працівниками не має виконувати.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.