Lemon.School

21...80 спеціалістів
Київ, Харків

9 березня 2025 13:53

Kohut Ruslan, Data analyst

Закінчив у тому році курс . Сподобалась подача. Моя повага Дмитру Полєжаеву та Олександру Духота. Цікаво було слухати , особливо бізнес аналіз бо місцями важкувато було. Єдине що , то обіцяли допомогти з працевлаштуванням тим хто закінчить з червоним дипломом — не допомогли . Дали одну вакансію яка не активна. Ну дуже важко знайти без досвіду

Підтримали:  Lemon School

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.