9 березня 2025 13:53
Закінчив у тому році курс . Сподобалась подача. Моя повага Дмитру Полєжаеву та Олександру Духота. Цікаво було слухати , особливо бізнес аналіз бо місцями важкувато було. Єдине що , то обіцяли допомогти з працевлаштуванням тим хто закінчить з червоним дипломом — не допомогли . Дали одну вакансію яка не активна. Ну дуже важко знайти без досвіду
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.