Lemon.School

21...80 спеціалістів
Київ, Харків

19 грудня 2024 11:52

Олена Шульц

Я пройшла тримісячний курс графічного дизайну в Lemon School і залишилась дуже задоволеною. Навчальні матеріали були чітко структуровані, зрозумілі та надзвичайно корисні. Особливо хочу відзначити викладачку Анастасію Парну, яка вразила своїм професіоналізмом, вмінням пояснити складні теми простою мовою та підтримкою протягом усього курсу.

Окремо дякую кар’єрному менеджеру Леву за його допомогу у створенні професійного резюме. Завдяки його порадам я тепер впевнено почуваюся у пошуку роботи.

Ці курси стали чудовою основою для розвитку моєї кар’єри в графічному дизайні. Рекомендую Lemon School усім, хто хоче отримати якісні знання та підтримку від справжніх професіоналів!

Підтримали:  Lemon School

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.