27 жовтня 2024 12:32
Декілька тижнів тому я завершив курс SEO. Хочу по перше подякувати Ткалич Дмитру за цікаву подачу матеріалу, усі питання які я мав на початку та впродовж курсу дуже чітко і ясно вичерпані. Я цей курс знайшов для підвищення кваліфікації і з цим lemonschool дуже гарно впоралися, тому хочу сказати спасибі за цікаво оформлені лекції, практичні матеріали. Якщо була б потреба піти SEO джуном — цей курс дає дуже гарну базу для початку цієї стежки, дякую вам!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.