14 березня 2024 23:23
Нещодавно пройшла курс з графічного дизайну, отримавши диплом з відзнакою. Курс дуже сподобався, багато нової і корисної інформації, технологій, сподобалося що окрім теорії нас ще навчали практиці з ілюстратором та фотошопом, та навіть психологічним аспектам дизайну. Також дуже сподобався викладач, Анастасія відкрита, терпляча до елементарних питань, завжди готова допомогти, на кожне домашнє завдання давала повний і швидкий фідбек. Та в цілому сподобалася школа, організація навчання, те що усе в електронному варіанті — дуже зручно. І що нема вимоги мати включену камеру, я людина соромʼязлива і це був би зайвий дискомфорт. Буду рекомендувати друзям 🤝🏻
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.