26 січня 2024 14:00
Вітаю! В грудні 2023 року закінчив курси Front-end (HTML/CSS+JS). Велике дякую лектору Ростиславу Суслову. Навчання було цікаве та насичене, всі розділи курсу були докладно розглянуті як в теорії, так на практиці. Якщо виникали питання, а таке ставалося дуже рідко, то Ростислав все «розжовував» так, щоб навіть дитина зрозуміла. Також із крутого, що программа навчання корегується в залежності від побажань студентів, тобто якщо студенти бажають більше зануритись в JS, то це не проблема і цьому приділять більше часу. Взагалі курсами залишився задоволений, ті знання які я прагнув отримати, я отримав. Також, дякую Юлії Щупак за те що докладно розповіла про працевлаштування та створення власного резюме.
2 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.