Lemon.School

Київ, Харків

7 червня 2023 19:04

Marta Kalianova, Project Manager в JustSchool

🍎 Курс PM+BA — потужний стимулятор розумового росту! 🌱

Я була захоплена цим курсом і відчула справжній прорив у своєму розвитку. Викладачі проявилися яскравими професіоналами, які передали свої знання з ентузіазмом та ефективністю.

🧠 Курс PM (Project Management) допоміг мені зрозуміти сутність керування проектами. Це було незабутнє поглиблення у світ методологій та інструментів. Викладач ділиться своїм досвідом та викладає матеріал з таким запалом, що стає зрозумілим навіть найскладнішим аспектам. Цей курс зміцнив мою впевненість у своїх уміннях управляти проектами.

🔍 Вступ до BA (Business Analysis) також заслуговує на увагу. Викладач допоміг мені поглибити розуміння сутності бізнес-аналізу та навчитися практичним навичкам. Його захоплюючий підхід до деталей і досвідченість дозволили мені освоїти цей напрямок.

Цей курс PM+BA став справжньою силою, що зміцнила мої навички та розширила горизонти. Я відчуваюся готовою до нових викликів та можу рекомендувати його всім, хто бажає розвиватися в цих областях.

Підтримали:  Lemon School

Марто, привіт!) Спасибі за ваш відгук. Раді, що курс зміцнив ваші навички та сподобався вам. Бажаємо успіхів та розвитку!