Lemon.School

Київ, Харків

25 травня 2023 19:53

Артем Ганзіна, Front-end developer

Викладач, якого я зустрів на цих курсах, виявив високий професіоналізм і виявився чудовим наставником у вивченні JavaScript. Він мав глибокі знання в галузі мови програмування і міг простим і зрозумілим чином пояснити складні концепції.Його пристрасть до JavaScript була заразною і завдяки його ентузіазму я отримав додаткове натхнення для вивчення мови.

Курс пропонував багато цікавих та практичних завдань, які допомогли мені зміцнити свої навички програмування JavaScript. Завдяки добре структурованим урокам та безлічі практичних прикладів, я зміг негайно застосувати отримані знання у реальних проектах.Цей підхід дозволив мені як поглибити своє розуміння мови, та розвинути навички вирішення завдань.
Крім того, викладач створив чудову атмосферу в класі, де кожен студент відчував себе вітальним і міг ставити будь-які питання.Він був завжди готовий допомогти і підтримати студентів у їхньому навчальному процесі.Це мотивувало мене прагнути більшого і продовжувати вивчати JavaScript навіть після закінчення курсів!

В цілому, я настійно рекомендую ці курси з JavaScript в Lemon school всім, хто хоче вивчити цю мову програмування!!

Підтримали:  Lemon School