26 квітня 2023 13:46
Привіт всім! Ділюся досвідом проходження курсів з Java.
Все чудово, викладач завжди йде на зустріч і допомагає, домашні завдання цікаві. Зручно, що протягом всього навчання і виконання дипломного проекту була підтримка та надавались додаткові консультації по питанням, які в мене виникали. Загалом, курси дуже корисні та дають всю необхідну базу для початку розробки на Java, рекомендую!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.