Компания работает только с Payoneer.
Договор с ними получить не выйдет, поэтому в контексте того, что готовит Гетьманцев, будет трудно или дорого обелить эти деньги.
Подходит для коротких проектов, Toptal на минималках.
Очень модные, стиль общения HR — «мы поехали на Мальдивы».

Ігоре, вітаю!

Нам шкода, що ви зіткнулися з труднощами в процесі комунікації з lemon.io.

Ми справді працюємо тільки з платіжною системою Payoneer. З акаунту Payoneer можна вивести кошти на особистий рахунок чи ФОП за 10 хвилин і cплатити податки відповідно до обраної системи оподаткування. Можливо ця інформація буде корисною.

І, ви праві, як фріланс-платформа, ми намагаємося мінізувати бюрократію та працюємо за системою підписок, тому в нас немає договорів.
Щодо короткотривалих проєктів, вважаємо плюсом, що можемо запропонувати і короткотривалі, і довготривалі. Кожному спеціалісту на свій смак :)

Дякуємо що підсвітили важливе та за зворотній зв’язок!

Гарна компанія з суперовим менеджментом, пошук замовника і інтерв’ю проходить дуже швидко.

Хорошие и надежные ребята! Хорошо налажен процесс

Чудовий процес веріфікації і підбору проектів. Цікаві проекти, замовники адекватні, прекрасна комунікація.

Работаю с Lemon уже год. Мы уже неоднократно работали над множеством проектов. Клиенты очень адекватные, часто гибкие и к твоим запросам. Менеджеры и рекрутеры — всегда на связи, очень приятные в общении. Все выплаты в срок с этим никаких проблем. Все проекты,что мне попадались — не стыдно и в портфолио выложить. Смело рекомендую Lemon к сотрудничеству!
И очень круто что в Украине появляются такие платформы!

Отличная компания, нашли подработку на парт-айтм быстро и без проблем. С выплатами тоже все отлично. Кто хочет подработать и есть свободное время, советую.

Чудова компанія з прекрасними людьми. Підібрали проект, ну дуже швидко. Цікаві проекти, хороші замовники, чудова комунікація — це все про lemon.io

Зааплаился и тишина, никто со мной и не связался, наверное, набивают базу резюме.

Андрію, вітаю.
Цього тижня в нас виникла технічна проблема, яку ми одразу вирішили, проте невелика кількість реєстрацій так і не потрапила до нас, на жаль.
Ми вже зв’язались з вами через LinkedIn профіль щодо подальших кроків.
Дякую що вийшли на зв’язок!

Співпрацюю з lemon кілька місяців. Підібрали проект під мою доступність та бажану ставку та тех стек. Клієнт попався ну дуже адекватний. Співпрацей задоволений.

Співпрацюю з компанією близько 7 років, за цей час змінилось багато, але не змінилось головне: мені досі приємно працювати тут. В плані робочого процесу все доволі професійно. В разі чого завжди є сапорт менеджери, які завжди можуть допомогти. На декількох проєктах працював з іншими розробниками, всі дуже приємні люди.
Зміна бренду пішла компанії тільки на користь, проєкти стали більші та цікавіші, клієнти з якими зараз працюю мені чудово підходять.
Дякую lemon.io за надані можливості працювати віддалено. Бажаю вашому бізнесу росту та розвитку 🤗

Співпрацював з lemon.io на парт-тайм. Все сподобалось, підібрали чудовий проект згідно моїх навичок та графіку.
Сподобалось, що завжди є людина яка може допомогти і дати відповіді на всі організаційні питання😁

Сотрудничал с данной компанией, работал над несколькими интересными проектами. Наилучшие впечатления! Прочитайте любой положительный отзыв на этой странице и это окажется правдой :)

Можу порекомендувати цю компанію! Можна вибрати для себе дійсно цікаві проекти, допомагають з комунікацією з замовником, ніяких проблем з оплатою не було.
Також не потрібно було комусь доводити чому я саме стільки часу заклав в естімейт. Допомагають в будь-яких питаннях.

Чудова компанія для фрілансерів — як початківців, так і досвідчених. Пропонують багато різних проектів, вболівають за те, щоб ти знайшов/ла ідеального клієнта/проект, і, головне, дають свободу і простір працювати як на повний день, так і на part-time. Швидкі і прямолінійні в комунікації, оплата завжди за графіком :3 В цілому, дуже комфортно і цікаво працювати!

Знайшли чудовий part-time проект. Оплата згідно з домовленістю, рекомендую.

Отличная компания. Разнообразие проектов подойдет как «чистым» фрилансерам, так и специалистам заинтересованным в дополнительном доходе. Приятные и милые ребята из поддержки подберут именно тот проект, который вам будет интересен. Регулярная оплата и поддержка на супер-уровне включены. Что тут добавить — команде Lemon большое спасибо!

Компания, несколько меняющая представление о фрилансе. Находят интересные проекты, и сами рабираются с организационными вопросами, остается только брать у клиента таски и кодить :)

Ребята Вы мои герои!

Один из лучших моих работодателей за боле чем 10 лет работы в индустрии!

Спасибо Вам огромное за сотрудничество!
Если вернусь на фриланс то только к Вам!

Процесс верификации разработчика на адекватность и скилы мне понравился.
Отдельно хочу отметить что ребата качественно прорабатывают процесс защиты фрилансера.

Так же всю комуникация с клиентом ребята проводили не втягивая меня в рутинные процессы, я занимался исключительно теми задачами которе я должен был делать.

Працюю вже майже 2 роки. Дуже подобається: гнучкий графік, цікаві проекти, які дають змогу розвиватися, вчасні регулярні виплати. Крім того, перевірені клієнти, з якими не буває проблем і приємно спілкуватися. Дружня підтримка адміністраторів, завжди готові допомогти.

Як роботодавець — дуже подобається! Задачі підбираються відносно могу досвіду, сторонніми задачами, які не входять у мій скоуп, не займаюсь. Все те чим хочеться займатись.
Напевне найкращий суппорт у всьому світі. Всі запитання та проблеми вирішуються дуже швидко!

Поддержали: Olga DenesiukInna Chernova

Хорошая компания с супер-менеджерами которые помогут разрулить спорные моменты с клиентами и поддержать морально;) Задачи есть на разный уровень квалификации, выплаты регулярные без задержек плюс удобная коммуникация через чаты телеграмма. В общем, как дополнительный заработок в свободное время вполне годный вариант.

З Coding Ninjas працюю вже довгий час, дуже професійна команда. Графік роботи дуже зручний, стабільні та вчасні виплати, які залежать тільки від напрацьованих годин. Завжди допомагають у вирішені будь-яких питань пов’язаних з організацію роботи та виконанню завдань.

Замечательная компания, очень интересные задания, есть возможность самому выбирать, чем будешь заниматься. Выплаты всегда вовремя.
Общение с клиентом напрямую намного ускоряет процесс разработки.
Еще очень удобно, что есть корпоративный чат, где тебя всегда выслушают и помогут с любой проблемой в коде.

Компанію мені порекомендував колега, і я дуже рада що працюю з Coding Ninjas. Саппорт завжди на зв’язку, вчасно роблять оплату, підбирають клієнта індивідуально кожному розробнику в залежності від рівня, дружна команда. На даний момент кращі партнери з якими я коли-небудь працювала. Лайк і спасибі

Если Вы не особый любитель проводить время в офисе, если хотите работать тогда, когда удобно Вам и над тем, что интересно именно Вам — Coding Ninjas идеальное место для Вас.

Поддержали: Aleksandr VolodarskyInna Chernova

Підходить вільний графік роботи, в компанії ти сам вибираєш як і коли працювати. Відносяться з повагою і розумінням. Також, багато цікавих проектів і відповідно сам вирішуєш над якими проектами працювати. Оплати теж вчасно приходять.

Очень нравится работать с CodingNinjas, выплаты всегда вовремя, задачи разнообразные и ты можешь их выбирать. Девочки из саппорта — просто космос!

Поддержали: Aleksandr VolodarskyInna Chernova

Долго искал подобную компанию и наконец-то нашел. Выплаты всегда приходят вовремя без задержек, с саппорт командой приятно работать, всегда ответят на вопросы и помогут, время от времени даже поступают предложение на развитие в той или иной технологии. Так что очень нравится работать вместе.

— отличная команда саппорт менеджеров
— много разноплановых задач на разных проектах
— прямое общение с клиентами из разных уголков Земли, возможность улучшать свой английский
— своевременная оплата

Что еще надо? ;-)

Выплаты всегда вовремя, саппорт работает отлично, всё супер. Приятно работать вместе.

Поддержали: Aleksandr VolodarskyAnvar Azizov

Для мене це просто фантастичний варіант поєднувати декретну відпустку та улюблену роботу. Цікаві проекти, можливість регулювати навантаження, чудовий сервіс підтримки.

Отличный вариант как для дополнительного дохода так и основной работы. Выплаты вовремя, адекватные клиенты, оперативный сапорт.

Певний час працював у CodingNinjas по декілька годин в день, що дозволяло поєднувати з основною роботою, але з часом вони знайшли мені постійного клієнта на фултайм, з яким я до сих пір успішно співпрацюю

Чудова компанія, працюю вже доволі довгий термін з ними, завжди вчасна і достойна оплата. Дуже радує, що можна з легкістю поєднувати офісну роботу та дану, як додаткову. Чудовий сапорт, завжди швидко відписують і допомагають з будь-якими питаннями.

Це найкращі партнери, з якими я коли-небудь мав справу.