Lemberg Solutions

Львів, Луцьк, Рівне

25 травня 2021 12:51

Nataliia Dykhno, Recruiter в SoftServe

Працювала в Lemberg Solutions 2 роки рекрутером. Є речі, які дійсно роблять цю аутсорсингову компанію особливою!
1) сімейна атмосфера, всі колеги більше, ніж просто люди які працюють в одній компанії — з часом всі стають друзями і дружать сім’ями! Такий формат дуже комфортний для роботи і надзвичайно вдало і швидко відбується онбординг нових людей завдяки цьому.
2) Ембеддед проекти та лабораторія — це просто надзвичайні речі. Компанія робить дійсно круті ІоТ девайси, які приносять вел’ю користувачам.
3) Надміцне та дружнє Drupal community та купа нагород на різноманітних профільних конференціях також, на мою думку, підвищують цінність компанії.
4) Не і звісно the best ever HR відділ, який організує не тільки максимально комфортний та якісний стаффінг процес дя кандидатів, а і найкомфортніший онбордінг та постійний саппорт працівників з боку HR менеджера)

Вважаю, Lemberg компанією, яку треба обирати місцем для роботи! Це те місце, з якого вам не захочеться нікуди йти (принаймні мені так було) бо дійсно дуже комфортно. І комфортно — це не про сидіти на одному проекті роками, комфортно — це про професійний розвиток разом з компанією)

Наталя, дякую за віддане ставлення до роботи і команди! Ми були щасливі працювати разом з тобою)