Lemberg Solutions

Львов, Луцк, Ровно

3+ роки відмаслав. Компанія люкс! Основні переваги: поділ на команди відбувається по технологіях, що дозволяє здружити команду не в межах проекту, а загалом в межах технологій і як результат коли проекти міняються чи відбуваються ротації розробників ви завжди буде працювати з друзями) також, за рахунок можливості зміни проекту, є можливість спробувати себе у будь-яких технологіях, що, як на мене, неймовірно продуктивна штука і ваш професійний ріст буде шалений. Компанія активно росте та розвивається тому думаю будь-кому буде приємно працювати та розвиватись разом із нею.

Поддержали: Yuliia HeinykYura Myrosh

Володя, дякуємо за відгук, заходь в гості!

Працювала в Lemberg Solutions 2 роки рекрутером. Є речі, які дійсно роблять цю аутсорсингову компанію особливою!
1) сімейна атмосфера, всі колеги більше, ніж просто люди які працюють в одній компанії — з часом всі стають друзями і дружать сім’ями! Такий формат дуже комфортний для роботи і надзвичайно вдало і швидко відбується онбординг нових людей завдяки цьому.
2) Ембеддед проекти та лабораторія — це просто надзвичайні речі. Компанія робить дійсно круті ІоТ девайси, які приносять вел’ю користувачам.
3) Надміцне та дружнє Drupal community та купа нагород на різноманітних профільних конференціях також, на мою думку, підвищують цінність компанії.
4) Не і звісно the best ever HR відділ, який організує не тільки максимально комфортний та якісний стаффінг процес дя кандидатів, а і найкомфортніший онбордінг та постійний саппорт працівників з боку HR менеджера)

Вважаю, Lemberg компанією, яку треба обирати місцем для роботи! Це те місце, з якого вам не захочеться нікуди йти (принаймні мені так було) бо дійсно дуже комфортно. І комфортно — це не про сидіти на одному проекті роками, комфортно — це про професійний розвиток разом з компанією)

Наталя, дякую за віддане ставлення до роботи і команди! Ми були щасливі працювати разом з тобою)

Працював там з 2011 по 2017
Класна компанія, хороший колектив, з яким дуже приємно працювати, є можливість спробувати себе в різних технологіях

Стефан, ми також тебе згадуємо теплими словами)