Lemarbet

Львів

Працював на Lemarbet близько 9 років. Завжди вчасна виплата зарплати та можливість взяти аванс, гнучкий графік роботи, дружній колектив та хороша атмосфера. Була можливість долучитись до різних напрямків і проектів, виконувати додаткові завдання та заробляти більше.

Загалом, як і на на будь-якій роботі, є моменти як позитивні так і не дуже, адже не існує ідеальних компаній, працівників чи клієнтів )

Вдячний усім за досвід та отриманні знання. Мав честь за ці роки бути знайомим та працювати з багатьма цікавими людьми. Усім бажаю добра і благополуччя!

Пропрацював майже 4,5 роки як php-dev, залишились тільки позитивні враження від роботи в команді,отримав море досвіду і знань. Всі стали дуже близькими)

Дуже дякуємо тобі Тарас за плідну співпрацю!

Працював в компанії Lemarbet 2,5 роки SEO-спеціалістом. За цей час здобув багато нових знань, які допомогли досягнути хороших результатів у роботі над проєктами, прокачати кейси компанії та власне портфоліо. Мені було комфортно працювати разом із дружнім колективом та хорошим керівництвом. В компанії була вчасна виплата зарплати, гнучкий графік, можливість віддалено працювати, веселі корпоративи та здорова атмосфера в колективі. Дякую за цей чудовий досвід. Успіхів вам)

Большое спасибо, что помогли разобраться во всех пробелах нашей работы. Благодаря нашему сотрудничеству и полезным рекомендациям, теперь понятно, каким образом двигаться дальше. Хорошо, что можно обратиться к профессионалам, которые отлично разбираются в этом деле.

Lemarbet — це купка шарлатанів, в яких на першому місці лише гроші! Замовляв в них написання SEO текстів, натомість отримав головний біль, потратив купу часу на перевірку і редагування....
Іншими словами я надіявся що за такі гроші (4000грн за 8текстів) віднесуться більш професійно, а насправді отримав неякісний контент, який потім сам редагував.
Нікому не раджу цих «спеціалістів по намахуванню на гроші».

Підтримали: Елена Степанова

Доброго дня, Андрію.
Нам дуже шкода, що у Вас залишились негативні враження від співпраці з нами!

Але маю кілька коментарів і пояснень:
1. Ви оплачували не 8 текстів за 4000 гривень, а збір семантичного ядра для 8 сторінок, написання 31 000 символів тексту (з пробілами, 27000 без пробілів) під семантичне ядро для 8 сторінок.
2. Під час написання текстів існує багато нюансів згідно відповідності до вимог клієнта та експертності текстів. Тому ми завжди надсилаємо текст клієнту на затвердження. Клієнт може вказати всі неточності, або невідповідності у тексті. Після цього він йде на доопрацювання, а вже тоді здається клієнту з внесенням всіх правок, побажань та вимог.
3. Ми жодного разу у спілкуванні з Вами не відмовили у внесенні правок або допрацюванні. Також відверто Вам говорили та писали в листах, що готові внести будь-які правки та доопрацювати все, що Вас не влаштовує.
4. Дані статті були повністю відкореговані до Ваших вимог та остаточно затверджені з Вами. Тільки після цього Вам надіслали версію з HTML-розміткою для виставлення на сайті.

І ще раз Нам дійсно шкода, що у Вас залишились негативні враження від співпраці з нами!

Працював в даній компанії близько 1.5 роки.Чудова команда професіоналів,хороші умови,своєчасна виплата ЗП.Залишились хороші враження про компанію

Шановні колеги!
Хотіла б дещо теж сказати від імені Lemarbet.
Кожен з Вас є і був цінним працівником! І ми всім вдячні за досвід, за співпрацю! Кожен зробив щось гарне для розвитку молодої компанії. Без вас усіх ми б не справилися!
Ми ще молода компанія, і вчимося на власних помилках. Але ми дуже страємося! Тому, якщо хтось залишився ображеним, вибачте.
Давайте жити дружно:)

Шапіто )) Воістину треба вважати людей якимись недалекими приматами чи кретинами, щоб вірити, що хтось поведеться на всі ці слащаві коменти, наліплені в один день.

Навіть спамери, які постять по форумам заготовки через софт, і то якісь інтервал ставлять, щоб правдоподібніше виглядало. Тут навіть і додавати нічого не варто, все й так зрозуміло.

Деколи, замість такого недолугого «репутаційного менеджмента», краще взагалі нічого не робити. Інакше ефект може сильно відрізнятись від очікуваного.

Працював в компанії рік, і жодного поганого осадку від досвіду в ній немає, тільки позитивні і хороші спогади!
Плюси компанії:
— Завжди своєчасна виплата зарплати
— Немає фіксованого графіку роботи
— Ніколи не було відчуття якогось домінування керівництва над працівниками
— Скільки працюєш — стільки отримуєш
— Хочеш вчитись то можна і вчитись (коли завдання поставили, яке не знаєш як робити, то дається час щоб розібратись)
— Є оплачуванні вихідні
— Прихворів — можна віддалено попрацювати
— Потрібен вихідний — все вирішується
— Хочеш на англійську — то немає проблем (англійська на поверсі, на 1.5 — 2 години спокійно можеш відійти з робочого місця)
Я працював з 8:00 до 20:00 і знаходив час і на навчання і в час відпочинку на роботі і футбол настільний пограти і в теніс.
Висновок: тільки дійсно лінива людина , яка думала що не буде нічого робити, а буде рости , могла залишити негативний відгук про цю компанію!!!
Я дуже задоволений часом проведеним там !!!

Підтримали: Viktoriya Chorna

Спочатку була класна компанія. Був дружній колектив і нормальні ЗП. Потім все змінилось

Підтримали: Volodymyr Fedorychak

Працював в даній компанії близько 1.5 роки. Для старту компанія чудова, хороші умови, своєчасна виплата ЗП, перегляди. Залишились тільки хороші враження про дану компанію.

Я потрапила у дану компанію в дуже сумнівному професійному становищі, коли попередня робота дала зрозуміти, що потрібно рухатись далі. Для мене це була нова сфера, нові технології та звичайно колектив. Так сталося, що компанія практично відразу розділилася на 2 і я насправді дуже щаслива потім була, що опинилась саме в цій половинці :) Оскільки саме після цього компанія почала дійсно розвиватись. Я бачила все на власні очі, як важко стартувати з нуля, піклуватись про те, щоб всі завжди вчасно отримали зп, як в нас появилась суперова сучасна кухня з футболом, тенісом, розмальованими стінами і т.д., як всі разом раділи цим досягненням.

Керівник компанії надзвичайно розумна і мудра людина, він математик від природи і в нього все завжди чітко по полицях, це і моя стихія, тому і було комфортно надалі!). Це насправді прекрасно коли ти на роботі і чітко знаєш, що маєш робити. Повірте, я знаю купу людей, які не знають чого від них хочуть взагалі і вони губляться в великих конторах іпросто автоматом отримують зп.

Я була абсолютно «зелений» sales manager. Згодом у мене повірили і зробили Project Manager(ом) компанії. Пропрацювала я там майже 3 роки.

Lemarbet — основний стек це SEO, всі це знають і я знаю, що конкурентів у Львові, а то і в Києві їм не має (на мою думку). Стверджую я не з проста це, бо ми з Андрієм спрівпрацювали потім і в бізнесі. Я захотіла надалі розвиватись і мене в цьому підтримали.

Зараз, я працюю у IT компаніїї, яка створює свої продукти з нуля на закордонні ринки, далі таки ж PMом. Для цього мені потрібно було адсько напрягатись і зубрити англійську, і так, я після роботи займалася з репетитором і робила домашку, я дивилась відосіки в ютубі і читала книги і я не вважаю, що компанія зобов’язана тебе розвивати. Якщо є бажання — знайдуться знаряддя і можливості.
Якщо хтось і не прижився у даній компанії, то явно не через керівника чи зп, можливо це просто не «його», кожен має знайти «своє» відповдіно до своїх амбіцій і потреб.

p.s. Чудовий колектив і з деякими людьми ми і надалі бачимось систематично. Приємні спогади, успіху! :)

Підтримали: Viktoriya Chorna

Работала в данной компании в период с марта 2015 года по октябрь 2015 года (перед этим работала с почти таким же составом коллег в качестве отдела маркетинга другой компании) на должности редактора/копирайтера.

Однозначно скажу, что общий язык с руководителем (Андрем Чорным) нашли быстро и нам хорошо работалось вместе. Также удовольствия в работе добавляли остальные коллеги, создавая позитивный рабочий настрОй.

Честно говоря, я не знаю, что изменилось за этих несколько лет. Но однозначно могу утверждать, что проведенное в «Лемарбет» время оставило позитивные воспоминания и познакомило с прекрасными людьми :)

Бачу негативний коментар, і також хочу залишити свій. Працюю вже понад 3 роки у цій компанії.
1. Щодо росту: є можливість і перспективи. Це знаю по собі, оскільки за цей час достатньо добре виріс як в плані посади, так і в плані знань. Хто не хоче вчитись — той і не навчиться, хоч «кілок на голові тиши».
2. Щодо колективу і керівника — все завжди в позитивному ключі. Хороша, дружня, відкрита атмосфера зі всіма працівниками і шефом. Звичайно є люди, які не можуть прижитись ні в одному колективі і їм завжди «все не то і все не так», проте це рідкість.
3. Щодо робочого часу і навантаження: все залежить від тебе! Хочеш більше отримувати — працюй, вчись, самовдосконалюйся, а не хочеш — сиди і ний, що мало платять.
І в заключення не буду багато писати, а просто процитую «класика» — поганому танцюристу мешти тиснуть...