Leetio

Запоріжжя

Підбиття підсумків року в Leetio настало, і я не можу не поділитися своїми враженнями. Працювати у цій компанії максимально комфортно! Без бюрократії та жорстких процесів, тут панує тепла та душевна атмосфера. Керівництво компанії завжди відкрито та готове вислухати будь-які ідеї та пропозиції, а колектив — дуже доброзичливий. Тут забезпечується все необхідне для розвитку: англійська, будь-які платні курси, і все, що потрібно, щоб навчатися та рости професійно — від тебе потрібне лише бажання вчитися. Також я не можу не відзначити, що наш офіс — це найкраще, що можна знайти у Запоріжжі.
Поки що я не знайшов жодних недоліків у нашій компанії, що звичайно ж тішить. Але, як кажуть, «життя — штука непередбачувана», так що поживемо побачимо, зараз я дивлюся в майбутнє з оптимізмом та впевненістю.

Підтримали: Polina Chepurna

Для тих хто не полюбляє багато читати: я маю сказати, що це був чи не найкращий мій рік у професійному сенсі разом із Leetio.
Якщо ділитись враженнями, то після майже семирічного застою на минулому місці роботи, кількох невдалих спроб отримати офер та проєкт мрії, втрати основного джерела доходу після 24 лютого я натрапляю на повідомлення від HR-у Поліни. Повідомлення, яке я залишив, не знаю чому, без відповіді здається десь на тиждень.
Ось я тут, майже рік з командою Leetio. За плечима декілька цікавих проєктів, розширення стеку за технологіями десь у 2 рази точно, найщиріші взаємовідносини, як із колегами, так і з С-team.
Це відгук подяки за те, що такий важкий рік я провів поруч з гідними хлопцями та дівчатками. Разом ми збирали та будемо збирати найбільші донати для ЗСУ, будемо пити найсмачніший китайський чай, грати у шалені ігри на корпоративах і я вірю, що разом зустрінемо перемогу.
Якщо хтось не знайшов інфу за фрі смаколики, корпороси, англійську, мотиваційні подаруночки, безліч курсів на Soft, Hard скіли, то з цим все добре :улыбка:

Підтримали: Polina Chepurna

Leetіо — це моя друга компанія. Працюючи тут майже рік, можу впевнено сказати, що перш за все тут цінуються працівники і mental health. Також хочу відмітити колектив, який зустрів мене як рідного і, найголовніше, рівного собі. Компанія доволі молода та можна бачити зростання прямо на свої очі, а ще дуже круто додавати свої знання та навичики до спільного розвитку компанії. Ще один пункт, який як на мене не маловажливий — тут вміють не тільки слухати, а й прислухатись до твоїх думок.
Дуже радий, що я є частиною цієї команди.

Працюю у компанії вже майже рік. Прийшов без досвіду роботи і це моя перша компанія.
Хочу сказати, що мені дуже пощастило потрапити до Leetio. Компанія швидко розвивається, надзвичайно дружній, позитивний та чудовий колектив з відмінним почуттям гумору. Влаштовує все: курси англійської, різноманітні івенти, які проводились до війни, сучасне обладнання для роботи, постійна допомога та підтримка з боку керівництва, з приводу різних питань та побажань.
Якщо коротко описати роботу в Leetio — це душевне місце роботи, з прекрасними людьми.
Дуже вам дякую :)

It has been more than six months since I joined the Leetio team as a Business Development Specialist. What I would want to summarise in my review Leetio is about creativity, constant growth & people who share common values, interests, and ideas when it comes up to building a team name on the market and finding those who stay behind all this. Your voice would always count here.

There is a personal approach from the management team in the career aspect, no matter what you want to discuss. In the finalé, you will come up with a mutual agreement and find the answers you were concerned with in terms of the workflow, stack technology perspectives, payment expectations, and more. You never get limited or stick to platforms or criteria when you are up to dealing with brand new projects or global partners. You bring results to the team — you get awarded for that.

I wish Leetio becomes only bigger and greater, especially during these rough times that happened to the country. When all the staff members have to work remotely from different corners of Ukraine, it is essential to continue development processes, stay close to the team & bring impact to new products and their end-users.

Працюю у Leetio вже більше пів року і тому вже можу викласти чесну та об’єктивну думку щодо компанії. І скажу чесно, коли писав відгук навіть розгубився про які саме плюси написати, адже їх дуже багато. Але виділив найважливіші саме для мене:

1. Офіс у центрі міста
Чекаю того часу, коли можна буде безпечно повернутися до роботи в офісі. Розташування у центрі, атмосфера дуже затишна, сімейна, туди хочется приходити. Тут все створюють для твого комфорту: сучасне технічне обладнання, зручне робоче місце, смаколики на кухні та звичайно настільний теніс, дуже сумую за щоденними змаганнями.

2. Керівництво
Якщо тебе беруть у компанію — тобі довіряють з першого дня, ніяких випробувальних термінів, контролю, постійна підтримка. З керівництвом можна розмовляти на будь-які теми: якщо тобі потрібна якась компетентна порада з технічної точки зору, або просто посміятися, обмінятися мемами, обговорити новини.

3. Дружній колектив
У колективі панує тепла сімейна атмосфера, усі колеги завжди відкриті до комунікації. До війни проводили різноманітні івенти, як в самому офісі так і за його межами, і завжди цікаво та приємно було проводити час разом. Сподіваюся скоро повернемося до звичного режиму.

P.S. Ну я теж не можу не підтримати про відоси Сержа, яркі враження точно гарантовані:))

Дуже гарно, що мої відоси кружать голову))
Я здивований, але виходить, що вони стали вже частиною корпоративної культури, це як вступ в «Альфа, бета, гамма» спільноту :)

Я приєднався до Leetio майже 7 місяців тому. І дуже цьому радію, тому що:
— тут реально дружній та приємний колектив, в якому зібралися професіонали своєї справи. Завжди можна обмінятись цінним досвідом, порадитись з досвідченими колегами, або з тім лідом.
— компанія надає все необхідне для комфортної роботи.
— керівництво з яким можна бути на одній хвилі й котре дбає про своїх працівників.
— - яркі враження на кофібрейках гарантуються (Мої вітання видосам від Сержа :)))

Неформальність, людяність, підтримка у складних ситуаціях, середовище однодумців — це все ви можете знайти у Leetio.

Для мене Leetio — це компанія для людей та про людей, місце, де в першу чергу тебе цінують як працівника, дорожать тобою та піклуються про твій комфорт. Тебе тут чують і розуміють. Будь-які думки щодо покращення процесів / умов праці, або власного особистого зростання — знаходять відгук у керівництва та швидко реалізуються.
Тут тобі ніякого мікроменеджменту, тепла сімейна атмосфера у колективі, круті кваліфіковані керівники, до яких можна звернутися з будь-яким питанням.

Компанія стрімко розвивається і за цим хочеться спостерігати, всередині цього хочеться знаходитись і робити свій внесок. Рада, що маю можливість бути частинкою Leetio!