Працюю в компанії з вересня 2021 року на позиції фронт-енд розробника. А від недавна ліда відділу розробки слотів.

Пригадую процес найму, з самого початку в мене склалось позитивне враження про компанію завдяки високій компетентності працівників HR відділу та CTO.

Онбординг пройшов швидко, легко та продуктивно. Тут панує дружня атмосфера. Непогано налагоджені процеси. Бюрократії мінімум. Так як компанія не велика то тут майже всі всіх знають і рідко виникають проблеми з тим до кого йти за вирішенням питання. Тут прийнято виявляти сильні сторони співробітників та розвивати їх. Свій досвід роботи тут я оцінив би на 9 з 10, 1 бал не додаю тільки тому що ніколи не знаєш що чекає на тебе у майбутньому.
З мого відгуку думаю зрозуміло що я раджу вам не сумніватись чи варто приймати офер від LEAP, а приймати і йти на зустріч новим викликам разом з нами :)

Привет :)
Через месяц будет год, как я работаю в LEAP, на позиции Junior QA manual. Хочу поделится своим впечатлением о работе в данной компании:

+ Первое впечатление о компании сложилось положительное, HR в разговоре описал все детали, рассказал о бонусах, страховке и т.д.

+ Собеседование с QA lead, по времени длилось около часа. В основном были практические вопросы.

+ В первый рабочий день была встреча с QA lead и PM, где была предоставлена вся информация касающаяся моей работы. На ознакомление дали неделю, как по мне оказалось достаточно.

+ Огромный плюс, что компания предоставляет всю технику.

+ В компании есть возможность развиваться по карьерной лестнице, для этого предоставляют всю информацию и у каждого сотрудника есть свой Skills matrix. Также есть миты где обсуждаются цели и приобретённые навыки.

+ Атмосфера в компании классная. Если я обращаюсь по какому либо вопросу к разработчикам или к другим департаментам QA, не приходиться ждать «пол дня», коммуникация происходит довольно быстро. Больше всего, мне нравится, то что предлагают сразу созвонится, таким образом избегая недопониманий.

Работаю в компании совсем недолго, в слотах QA manual, недавно у меня закончился испытательный срок, но я уже успела получить хорошие впечатления от работы и даже не заметила, как пробежало это время, поскольку работать было очень комфортно и все страхи новичка быстро улетучились, благодаря атмосфере, царящей в Leap. Отличный коллектив, поддержка во всем со стороны моих непосредственных руководителей и коллег. Хорошо отлажены рабочие процессы и коммуникация. Кроме того, работа он-лайн без необходимости посещать офис подходит мне как нельзя лучше. В наше непростое время работать удаленно- это еще один большой плюс.

Працюю в компаніі Leap Gaming трохи більше року на позиції Project manager / Scrum master і можу поділитися із спільнотою своїм досвідом.

Процес найму та онбордингу був дуже швидким і позитивним, спогади про перший місяць — наче я був окутаний турботою!

Вливання в робочий процесс було поступовим і не викликало ніяких складнощів (я був світчером з судобудування, машинобудування та чорної металургії). Колектив молодіжний, всі відкриті та розумні.

В офіс ходили раз на тиждень — за попередньою згодою і домовленістью з іншими ПМами.
Інші колеги приходили за бажанням та щоб побачити людей наживо, поспілкуватись та сходити разом на обід. Офіс знаходиться у Києві на Подолі, тому прогулятись вранці в офіс, а увечері додому — було справжнім задоволенням! Зараз дуже не достає тих днів... Але всі хто залишився або повернулись у Київ періодично збираються!

Нашому Head of HR, Наташі Даценко, дякую за корпоративи — завжди весело та цікаво!

Що ще з позитивного — компанія приймає на роботу багато джунів та людей без практичного досвіду, які зростають на твоїх очах. І це прекрасно, особливо зараз.

Щодо розставань з колегами — то тут теж все ок, якщо людина бажає рухатись далі або не вивозить, то з нею зазвичай розмовляють, збирають зворотній звязок і виплачують всі компенсації.

Є триместрові бонуси (раз на 4 місяця), які реально виплачуються при досягненні таргетів командою та конкретним працівником.

Що можна покращити в компанії так це процес перегляду компенсацій. Не у всіх категорій робітників є персональні плани розвитку, тому непросто обгрунтувати чому твоя вартість і інпут у компанії виріс та ти заслуговуєш на збільшення компенсацій. І хоча процесс створення PDP поступово рухається вперед — будьте готові до того, що компенсація не зросте автоматично. Це не означає, що перегляду компенсацій немає взагалі — він є для тих хто сумлінно працює і вміє хайлатити свої досягнення.