Дуже приємне інтерв’ю з Анною. Але прийдеться пройти тест на поліграфі, де вас запитають, чи вживаєте ви наркотичні речовини)

Дуже дивне виявилось спілкування з Анною, рекрутером. Коли я прийшла на скрінінг співбесіду, Анна вирішила зробити відео запис нашої розмови. При чому не попередивши і не питаючи дозволу. Просто сказала на початку розмову: Зараз хвилинку, я ввімкну відео запис. Коли я озвучила: Вибач, але мені не дуже комфортно записуватись. І перепитала: Навіщо запис? То у відповідь почула: Щоб я правильно передала твої слова. Я перепитала, по типу можна ж занотовувати мої відповіді. На що почула, що ій так комфортніше)))
Я перепитала: Тоді ми закінчуємо розмову? Нащо почула: Так.

Вважаю, що це прояв максимальної некомпетенції рекрутера. Хотілось би, щоб компанія фільтрувала роботу своїх рекрутерів.

Анастасія, дякую за ваш відгук та приділений час нашій компанії, для нас це дуже цінно.
Я розумію вашу занепокоєність щодо відеозапису і вибачаюся за будь-яке непорозуміння, яке виникло під час нашої зустрічі.

Хочу пояснити, що перед кожним записом рекрутери нашої компанії завжди запитують про згоду та комфортність кандидата щодо проведення запису. У вашому випадку, я тільки запитала про вашу згоду. Також під час нашої зустрічі ми були тільки вдвох в Google Meet. Якби відбувався запис, то ви би звернули увагу, що до нас би підключився бот сервісу tldv. Скритого запису без вашої згоди ми не робимо і можу вас запевнити, що жодна секунда нашого спілкування не була записана. Я впевнена, що це було простим непорозумінням, і я готова прийняти ваші побажання щодо нашого процесу.

Ще раз вибачаюся за виниклу ситуацію і дякую за ваш відгук, який допомагає нам вдосконалювати нашу роботу.

Анна

На жаль, не отримала відповіді від рекрутера ні після інтервʼю, ні після прохання поділитися фідбеком

Вітаю, Інно!

Дякую за ваш відгук стосовно нашої комунікації.

З моєї сторони, я вибачаюся за затримку з відповіддю.

Нам дуже прикро, що ваше враження від нашої комунікації було негативним. Ми завжди прагнемо бути чіткими та прозорими у спілкуванні з кандидатами і враховуємо ваші зауваження для подальшого поліпшення нашої роботи.

Бажаємо вам успіхів у пошуку нових можливостей і сподіваємося, що ви знайдете ідеальне місце для реалізації своїх амбіцій та навичок.

Анна

Хочу поділитись своєю історією з LDI шляхом в майже 2 роки. Два цікавих, продуктивних роки.
Я займав посаду QA engineer.

В компанію потрапив на позицію trainee/junior і розвив свої скіли та техніку стек до того максимуму, котрий мені пропонувала компанія. LDI максимально відкриті для розвитку спеціаліста і намагаються сприяти цьому в усіх етапах роботи.
Висновок — компанія не боїться навчати і вкладатись в своїх працівників. Це підтверджується максимальною турботою у складні часи (забезпечення технікою для безперебійної роботи, офіс + коворкінги по Києву, де можна з колегами максимально продуктивно проводити час, купа пляшок і подарунків.)
Компанія стабільно і регулярно переглядає рівень salary та проводить ревʼю обовʼязків.

У компанії процвітає дружня атмосфера і максимальна підтримка в робочих процесах з усіх частин та підрозділів компанії. Ви ніколи тут не залишитесь сам на сам з проблемою (тільки якщо самі того забажаєте).

Загальні враження про компанію Leadsdoit максимально приємні, компанія, доречі, дуже допомагає ЗСУ всередині. Закриває внутрішні збори і максимально долучається до розвитку допомоги і збору донатів.

Окреме дякую Владу і Насті — дуже приємні та професійні люди (Як і вся компанія)

Шкода,що не можу нічого позитивного сказати про цю компанію.
Проходила співбесіду на 2D художника з рекрутером Олею ще у листопаді ,пройшла успішно перший етап співбесіди,за результатом якої мені дали арт тест,який я виконала у всі терміни і відповідно віддала всі файли.Ольга відповіла,що команді моє тестове сподобалось і вони готові запросити мене на 2 етап,тільки ось біда,працівник який має проводити цей колл пішов у відпустку і повернеться за тиждень.
Я віднеслась з розумінням,всяке буває,хоча навіщо викладати вакансію,якщо немає відповідних людей для розгляду кандидатів?:)
Як результат,пройшло вже майже 2 місяці і цей містичний працівник так і не зʼявився на роботі,та й сам рекрутер не дала жодної інформації за весь цей термін очікування.
Дуже прикро,що ось таке безвідповідальне відношення щодо кандидатів та вакансій,адже обʼєм тестового завдання був великим і !Не оплачуваним!
Скоріше за все компанія,успішно використала моє тестове у своїх цілях,можливо,й не тільки моє,але це вже на їх совісті:)
А вам пораджу,не мати справ з компанією,яка не тримає своїх слів і не має каплі поваги до кандидатів на роботу.

Доброго дня!
Ми повідомили Вам, що ставимо пошук на паузу та зняли публікації цієї позиції. Оскільки ще декілька тижнів очікуватимемо приєднання ліда команди гейм дизайну. На жаль, у спеціаліста збільшився обсяг задач перед здачею попереднього проєкту, тому і час відновлення вакансії Game Artist (2D) подовжився. Щодо «працівника у відпустці на тиждень» — то, мабуть, Ви переплутали з інформацію, яка надавалась про дедлайн надання фідбеку за виконаним тестовим завданням. І ми його надали Вам у попередньо зазначений термін.

Нам шкода, що вчасно не проінформували Вас щодо затримки відновлення цієї позиції. Але у вас є прямий контакт рекрутера, з яким ви завжди контактували та отримували детальні відповіді на будь-які питання. Тому, будь ласка, звертайтесь по всім важливим для Вас питанням🙂

В будь-якому разі, ми будемо раді повернутись до Вашої кандидатури🙂

Працюю в компанії більше року і дуже багато побачила за цей час і склала достатньо обширний відгук про компанію у себе в голові, то ж хочу поділитись.
За цей час я пережила багато емоцій як і у іншому будь-якому аспекті свого життя, менеджмент і коллеги завжди проживали ці емоції зі мною як свої власні, за що я безмежно вдячна.
Фінансова та будь-яка моральна мотивація на гідному рівні, звісно ж якщо ти гарний спеціаліст і добре вмієш робити свою справу, тут точно не обділять.
Подарунки на свята, корпоративи, піклування про робітників — це що не просто є, а дійсно радує і мотивує працювати далі.

Потрапити сюди — гарна ідея, думаю це є і буде прекрасним етапом у моєму житті.

Підтримали: Anna Dobrovolska

Я працюю в компанії майже півроку. Маю гарну дружню команду, ми реалізуємо цікаві ідеї, дизайні, втілюємо інновації у наші проєкти. Маємо сталий колектив та наразі розширюємо команду.
Кому може бути цікава співпраця — тому хто хоче відточити та прокачати власні навички. В компанії ідеальні умови для технічного зростання

Підтримали: Anna DobrovolskaOlga Bulgaru

Пов’язані компанії:

Згадуються разом у вакансії Media buyer (Facebook, gambling).

Також серед спільного то відсутня юридична інформація, про це писав раніше:

Дивна контора.
Відгукнувся на позицію CTO (Chief Technology Officer) на Djinni.
Рекрутер Ann почала допитуватись чи є в мене скіли архітектора, чи розробляв я архітектуру проекту, хоч опис обов’язків вакансії не містить жодного згадування про обов’язки роботи з архітектурою. Поцікавився у рекрутера чому обговорюються умови яких не включено до вимог позиції і отримав ще більш цікаву відповідь: — «Ми в пошуках більше спеціаліста з сильним технічним бекграундом.», але СТО — це не спеціаліст, це менеджер С-левела. Звісно мій комент залишився без відповіді.
Кроче, якщо хочете, марно витратити свій час, то вам сюди.
На жаль, не можу рекомендувати цю компанію.

Вітаю, Vadym Kostiuk!
Дякую за зворотний зв’язок щодо нашої комунікації на Djinni.
Мені шкода, що наша розмова виявилася не плідною і спантеличила вас, а через письмову коммунікацію мені не вдалося донести важливість вимог, що зазначені у вакансії.

В вакансії дійсно зазначено вимогу щодо досвіду проектування архітектури програмного забезпечення та побудови високонавантажених систем. Ми надаємо велике значення архітектурній компетенції у наших кандидатів, і цей аспект є важливим для успішного виконання обов’язків CTO.

Ви праві, CTO — це менеджер С-Level, який відповідає за технічні рішення в компанії. Однак, хоча основний фокус СТО на стратегічному рівні, володіння технічною експертизою залишається важливим аспектом цієї ролі. Це дозволяє краще розуміти технічні вимоги проектів, оцінювати ризики та приймати обґрунтовані рішення.

Ми розуміємо, що у вас є досвід роботи на посаді IT менеджера, і ми цінуємо ваш інтерес в отриманні нового досвіду та застосуванні своїх навичок на більш високому рівні. Ми завжди підтримуємо бажання професійного зростання та розвитку.

Ми погоджуємося з вами в тому, що CTO не зобов’язаний самостійно розробляти архітектуру проектів. Однак, розуміння основних принципів архітектури дозволяє СТО ефективніше спілкуватися з архітекторами та розробниками, а також приймати обґрунтовані рішення в технічних питаннях. Це сприяє успішному веденню технічного боку проектів та забезпечує їх якісне втілення.

Нам дуже шкода, що у вас сформувалося негативне враження від спілкування з нами. Ми завжди прагнемо спілкуватися з кандидатами чітко і прозоро і цінуємо кожного кандидата, який проявляє інтерес до роботи з нами. Ми враховуємо ваш відгук і постараємося поліпшити наш підхід у спілкуванні з кандидатами у майбутньому.

Ann

На сайті leadsdoit.com відсутня юридична інформація про компанію Leadsdoit.

Згідно whois.com дата реєстрації сайту 24 липня 2015 року.

Запитуйте юридичну інформацію у рекрутерів, якщо відмовляються надавати то також відмовляйтесь виконувати тестове завдання та відмовляйтесь надавати будь-яку персональну інформацію про себе.

Я працюю в Leadsdoit майже з самого створення команії й бачив з чого все починалось й до чого прийшли )))

Отже почнемо з головного.

Що вітається в компанії?
1. Чесність — це мабуть одна з базових характеристик, якщо з цим проблеми, то далі можна не читати, тебе так чи інакше відсіять
2. Відповідальність. Зрозуміло, що у кожного можуть бути якісь проблеми, особлив в цей період, але якщо людина пропадає, забиває на роботу і таке інше, то їй з нами не по дорозі.
3. Ініціатива. Тут нема чогось конкретного. Це може бути ініціатива саморозвиватись, чи пропонувати як покращити продукти, чи бізнес-процеси. І я розумію, що це не завжди можливо, але якщо ти ніяк не проявляєш себе, то рано чи пізно твоя робота перетвориться в рутину й ти сам(а) захочеш покинути компанію, таке життя.

В замін ти отримаєш:
1. Чесність. Тут взаємна штука. За весь час існування компанії, я не пригадую щоб когось надурили.
2. Турботу. В компанії вибудували й продовжують далі створювати комфортну атмосферу співпрації й взаємодопомоги. В нас прийнято допомогати один одному. Крім цього можна прийти до свого керівника в любий момент й розповісти, що не подобається, чи може звернутись за допомогою в якихось особистих питаннях. А ще є постійні 1-to-1 — це щось на кшталт психотерапії (ну я цим так користуюсь, можна комусь понити ))), тебе вислухають, а потім спробують вирішити твої проблеми. Таня, якщо ти прочитаєш цей комент, дякую, що запровадила це )))
3. Розвиток. За цим багато чого стоїть. Це і професійний розвиток, де можна щось вивчити. І можливість прийти з ідеєю й якщо вона цікава, то отримаєш ресурси на реалізацію з відповідними бонусами (тут вже домовляйся).

Кому цікаво буде працювати у Leadsdoit?
1. Junior. В нас постійно з’являються нові проекти, й туди частенько можуть набирати людей майже без якогось досвіду. Якщо хочеш в войтівайті то спробуй — тобі сподобається ))
2. Middle. Є досить багато й довготривалих проектів де можна підтягнути свої скіли, звичайно тобі має бути то цікаво
3. Senior. Як написав вище, проекти постійно створюються й тобі дадуть ресурси щоб спробувати щось, що ти хотів(ла) давно та на те не було ресурсів чи приходив(ла) на існуюсий проект.

Так, це мій суб’єктивний погляд, але це правда, принаймні я так вважаю й в мене є купа підтверджень вищенаписаного.

Сорян за такий довгий комент )))

Майте гарний день. Все буде Україна!

Підтримали: Anna Dobrovolska

Привіт!
Я працюю в компанії майже пів року. Займаємось розробкою додатків та ігор. Хочу поділитися з вами своїм досвідом роботи у цій компанії.
Найбільше мені подобається те, що наша компанія завжди висуває на передній план інновації та технологічний прогрес. Окрім того, наша команда — це дійсно професійні та талановиті люди. Це міцна команда фахівців, яка здатна вирішувати складні завдання та досягати високих результатів. Я завжди можу сподіватися на підтримку та поради від своїх колег.
Наша компанія також дбає про своїх працівників і надає їм можливості для розвитку та підвищення кваліфікації. У нашій компанії є багато можливостей для навчання та розвитку, таких як курси, тренінги та внутрішні менторські програми.

HR Яшутина Катерина написала на Djini та запропонувала вакансію Junior Unity Developer. Усі наступні мої відповіді та питання типу «Вакансія вже не актуальна чи можемо зідзвонитися і обговорити?» були проігноровані

Здесь не принято делиться фидбеком.

Доброго дня, Дмитро!
Дякуємо вам за відгук та ваш час.

Нам прикро чути, що у вас залишились такі враження про нас.

Раніше, в травні, спілкувались з вами щодо позиції Junior System Engineer, але наше спілкування перервалося на етапі тестового завдання.
Ми очікували на результати з вашої сторони, робили спроби з вами зв’язатися. Але на жаль не отримали від вас зворотного зв’язку. Тож прийшли до висновку, що вам не цікаво продовжувати комунікацію по вакансії.

Нам шкода, що ми не змогли повноцінно продовжити наше спілкування. Пропонуємо оновити наші контакти, та зустрітись на дружньому міті 🙂 Можливо, навіть проговорити нові можливості, адже ми завжди раді знайомств з цілеспрямованими спеціалістами. 🙂

Leadsdoit — это не просто работа с 9 до 18. Это крутая и драйвовая атмосфера в коллективе, вечерние посиделки за настлоками/покером, ламповая фифа по вечерам, необычные корпоративы; сложные, но интересные и не тривиальные, открытые задачи.

Всем рекомендую.

Эти <strike>мудаки</strike> нехорошие люди занимаются СМС спамом.

Вакансії Leadsdoit