21 липня 2023 18:01

Vadym

Дивна контора.
Відгукнувся на позицію CTO (Chief Technology Officer) на Djinni.
Рекрутер Ann почала допитуватись чи є в мене скіли архітектора, чи розробляв я архітектуру проекту, хоч опис обов’язків вакансії не містить жодного згадування про обов’язки роботи з архітектурою. Поцікавився у рекрутера чому обговорюються умови яких не включено до вимог позиції і отримав ще більш цікаву відповідь: — «Ми в пошуках більше спеціаліста з сильним технічним бекграундом.», але СТО — це не спеціаліст, це менеджер С-левела. Звісно мій комент залишився без відповіді.
Кроче, якщо хочете, марно витратити свій час, то вам сюди.
На жаль, не можу рекомендувати цю компанію.

2 коментарі

Вітаю, Vadym Kostiuk!
Дякую за зворотний зв’язок щодо нашої комунікації на Djinni.
Мені шкода, що наша розмова виявилася не плідною і спантеличила вас, а через письмову коммунікацію мені не вдалося донести важливість вимог, що зазначені у вакансії.

В вакансії дійсно зазначено вимогу щодо досвіду проектування архітектури програмного забезпечення та побудови високонавантажених систем. Ми надаємо велике значення архітектурній компетенції у наших кандидатів, і цей аспект є важливим для успішного виконання обов’язків CTO.

Ви праві, CTO — це менеджер С-Level, який відповідає за технічні рішення в компанії. Однак, хоча основний фокус СТО на стратегічному рівні, володіння технічною експертизою залишається важливим аспектом цієї ролі. Це дозволяє краще розуміти технічні вимоги проектів, оцінювати ризики та приймати обґрунтовані рішення.

Ми розуміємо, що у вас є досвід роботи на посаді IT менеджера, і ми цінуємо ваш інтерес в отриманні нового досвіду та застосуванні своїх навичок на більш високому рівні. Ми завжди підтримуємо бажання професійного зростання та розвитку.

Ми погоджуємося з вами в тому, що CTO не зобов’язаний самостійно розробляти архітектуру проектів. Однак, розуміння основних принципів архітектури дозволяє СТО ефективніше спілкуватися з архітекторами та розробниками, а також приймати обґрунтовані рішення в технічних питаннях. Це сприяє успішному веденню технічного боку проектів та забезпечує їх якісне втілення.

Нам дуже шкода, що у вас сформувалося негативне враження від спілкування з нами. Ми завжди прагнемо спілкуватися з кандидатами чітко і прозоро і цінуємо кожного кандидата, який проявляє інтерес до роботи з нами. Ми враховуємо ваш відгук і постараємося поліпшити наш підхід у спілкуванні з кандидатами у майбутньому.

Бажаємо вам успіхів у пошуку нових можливостей і сподіваємося, що ви знайдете ідеальне місце для реалізації своїх амбіцій та навичок.

З повагою,
Ann

Підтримую, теж було дуже дивне спілкування з HR, відповідали так і не отримав))