22 березня 2023 3:22

Валерий Ставицкий

Я працюю в Leadsdoit майже з самого створення команії й бачив з чого все починалось й до чого прийшли )))

Отже почнемо з головного.

Що вітається в компанії?
1. Чесність — це мабуть одна з базових характеристик, якщо з цим проблеми, то далі можна не читати, тебе так чи інакше відсіять
2. Відповідальність. Зрозуміло, що у кожного можуть бути якісь проблеми, особлив в цей період, але якщо людина пропадає, забиває на роботу і таке інше, то їй з нами не по дорозі.
3. Ініціатива. Тут нема чогось конкретного. Це може бути ініціатива саморозвиватись, чи пропонувати як покращити продукти, чи бізнес-процеси. І я розумію, що це не завжди можливо, але якщо ти ніяк не проявляєш себе, то рано чи пізно твоя робота перетвориться в рутину й ти сам(а) захочеш покинути компанію, таке життя.

В замін ти отримаєш:
1. Чесність. Тут взаємна штука. За весь час існування компанії, я не пригадую щоб когось надурили.
2. Турботу. В компанії вибудували й продовжують далі створювати комфортну атмосферу співпрації й взаємодопомоги. В нас прийнято допомогати один одному. Крім цього можна прийти до свого керівника в любий момент й розповісти, що не подобається, чи може звернутись за допомогою в якихось особистих питаннях. А ще є постійні 1-to-1 — це щось на кшталт психотерапії (ну я цим так користуюсь, можна комусь понити ))), тебе вислухають, а потім спробують вирішити твої проблеми. Таня, якщо ти прочитаєш цей комент, дякую, що запровадила це )))
3. Розвиток. За цим багато чого стоїть. Це і професійний розвиток, де можна щось вивчити. І можливість прийти з ідеєю й якщо вона цікава, то отримаєш ресурси на реалізацію з відповідними бонусами (тут вже домовляйся).

Кому цікаво буде працювати у Leadsdoit?
1. Junior. В нас постійно з’являються нові проекти, й туди частенько можуть набирати людей майже без якогось досвіду. Якщо хочеш в войтівайті то спробуй — тобі сподобається ))
2. Middle. Є досить багато й довготривалих проектів де можна підтягнути свої скіли, звичайно тобі має бути то цікаво
3. Senior. Як написав вище, проекти постійно створюються й тобі дадуть ресурси щоб спробувати щось, що ти хотів(ла) давно та на те не було ресурсів чи приходив(ла) на існуюсий проект.

Так, це мій суб’єктивний погляд, але це правда, принаймні я так вважаю й в мене є купа підтверджень вищенаписаного.

Сорян за такий довгий комент )))

Майте гарний день. Все буде Україна!

Підтримали:  Anna Dobrovolska