Leadsdoit

21...80 спеціалістів
Київ, Львів

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Leadsdoit — это не просто работа с 9 до 18. Это крутая и драйвовая атмосфера в коллективе, вечерние посиделки за настлоками/покером, ламповая фифа по вечерам, необычные корпоративы; сложные, но интересные и не тривиальные, открытые задачи.

Всем рекомендую.

Эти <strike>мудаки</strike> нехорошие люди занимаются СМС спамом.

Підтримали: Julia Fozekosh

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Оцінка компанії: 97/100

Проголосувало 11 співробітників
 • Компенсація
  93%
 • Умови праці
  99%
 • Кар’єра
  96%
 • Проект
  97%
 • Лояльність
  98%

Вакансії Leadsdoit