Leadsdoit

Київ, Львів

4 відгуки

HR Яшутина Катерина написала на Djini та запропонувала вакансію Junior Unity Developer. Усі наступні мої відповіді та питання типу «Вакансія вже не актуальна чи можемо зідзвонитися і обговорити?» були проігноровані

Здесь не принято делиться фидбеком.

Доброго дня, Дмитро!
Дякуємо вам за відгук та ваш час.

Нам прикро чути, що у вас залишились такі враження про нас.

Раніше, в травні, спілкувались з вами щодо позиції Junior System Engineer, але наше спілкування перервалося на етапі тестового завдання.
Ми очікували на результати з вашої сторони, робили спроби з вами зв’язатися. Але на жаль не отримали від вас зворотного зв’язку. Тож прийшли до висновку, що вам не цікаво продовжувати комунікацію по вакансії.

Нам шкода, що ми не змогли повноцінно продовжити наше спілкування. Пропонуємо оновити наші контакти, та зустрітись на дружньому міті 🙂 Можливо, навіть проговорити нові можливості, адже ми завжди раді знайомств з цілеспрямованими спеціалістами. 🙂

Leadsdoit — это не просто работа с 9 до 18. Это крутая и драйвовая атмосфера в коллективе, вечерние посиделки за настлоками/покером, ламповая фифа по вечерам, необычные корпоративы; сложные, но интересные и не тривиальные, открытые задачи.

Всем рекомендую.

Эти <strike>мудаки</strike> нехорошие люди занимаются СМС спамом.

Вакансії Leadsdoit

Всі вакансії компанії