Є ідея гри чи геймінг-сервісу? Реєструйся на онлайн-хакатон 7.08! Призовий фонд — $3000

Leаdіng SoIuton LLC.

Киев, Чикаго (США)

Проходил собеседование в данную компанию на позицию Lead Generation и остался крайне не доволен. Но обо всем по порядку.

Привлекло в компании то что можно работать из дома, этот пункт сразу бросился мне в глаза.
Но как оказалось не все так просто.
Ребята ставят нереальнейший таргет в размере 160 лидов в день! В день!!! В месяц нужно генерировать лидов около 3500. При этом оплата за такой таргет 520 у.е в мес. У меня нет слов...

В компании работает 6 человек. Все из Украины.

Есть много других компаний которые платят за такие обьемы намного больше, а в одной американской компании платят 500 у.е за 770 лидов. Сразу видна разница между украинскими и американскими компаниями. Все хотят халяву и не за что не платить.

Крайне не рекомендую эту «компанию»

Дякуємо за ваш відгук. Нам шкода, що у Вас склалась така думка, але нажаль Ви не працювали у нашій компанії та не були запрошені на особисту співбесіду, тому Вам складно оцінювати нашу компанію та специфіку нашої роботи.

Уся інформація про компанію, кількості робітників, та рівень заробітної плати є відкритою та вказаною у вакансії.

На рахунок кількості лідів та об’ємів роботи, завжди залежить від проекту та інформації, яку необхідно знаходити. Усі наші працівники виконують поставлені завдання та не перепрацьовують. Ми навчаємо наших співробітників найкращим чином, щоб вони могли досягти поставлених цілей та вдосконалити свою майстерність.

Нам шкода, що вам не вдалося працювати та будувати свою кар’єру у Leading Solution, але для багатьох інших Leading Solution — це чудове місце для навчання та розвитку своєї кар’єри у сфері маркетингу.

Працюю в компанії 9 місяців. Робота за комп’ютером в основному не важка але клопітка і монотонна, хоча мабуть будь яка робота є в тій чи іншій мірі однакова, вимагає знання англійської мови на достатньому рівні. Молода і дружня команда в усьому допоможуть і підкажуть. Найбільшим плюсом є те що робота є віддалена що дозволяє економити час і гроші на транспорт. З кожним роком компанія розвивається що дозволяє їй конкурувати на ринку послуг а також покращувати професійний рівень своїх працівників.

Поддержали: Elena MotyshenaVitalii Korotchyn