Lead Capital Group

81...200 спеціалістів
Івано-Франківськ, Богота (Колумбія), Ванкувер (Канада), Тель-Авів (Ізраїль), Кейптаун ( ЮАР)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працював, в даній компанії, можу сказати тільки хороше, завжди були інтересні і різноманітні завдання, коли не знав куди рухатись міг вільно задавати питання старшим девелоперам, була можливіть впливати на проект, впроваджувати свої ідеї попередньо обговоривши їх.

Підтримали: Lead Capital

Працював в даній компанії 9 місяців, неможу сказати нічого поганого, хороша команда, керівництво іде на зустріч працівникам, є ріст як по заробітній платі так і по обов’язкам, ще з приємного кухня, та тімбілдінги час від часу.

Підтримали: Lead Capital

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.