Lazy Ants

21...80 спеціалістів
Харків, Франкфурт-на-Майні (Німеччина)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работал в компании больше года, пришел почти без знаний но с желанием учиться, и мне дали такую возможность, за что я благодарен.
В компании все есть как полагается, Xbox, теннисный стол, печеньки и кофе, дружный коллектив и большое количество различных задач, выбирай не хочу)
Так же посещение различных конференций по всей Украине.
Советую компанию, Вам смогут показать много нового и интересного

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.