Я вже працювала в інших ІТ компаніях, але по іншому направленню, але коли мене запросили співпряцювати у цю компанію, я була насправді здивована на скільки тут дружній колектив та яка тут лояльність. Спочатку я подумала, що це тільки перше враження, але я вже працюю тут 5-ий місяць і можу зазначити, що робота мрії це не вигадка. Цікаві проекти, гнучкий графік роботи, стабільні виплати ЗП, уважне ставлення до кожного співробітника та багато інших дрібних приємностей. І вкрай важливим є ще те, що до думки прислуховуютсья. Ніхто не ставить таски без зворотнього зв’язку. Усі завжди відкриті до діалогу. Без перебільшення — приємно працювати у такій компанії!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.