LaSoft

Львів, Лодзь (Польща)

Місяць тому я мала можливість взяти участь у стажуванні на посаду проджект менеджера у Lasoft. Хочу подякувати компанії та моєму наставнику Арсенію за здобуті знання і практичний досвід. Протягом 5 тижнів стажування мені вдалось розглянути усі основні теми для ведення проектів, управління ризиками і роботи з командою. Окрім теоретичного вивчення та обговорення, я брала участь у створенні проекту для студентів, що дало змогу побачити та зрозуміти як насправді відбуваються мітинги, ведеться документація та навчилась працювати з Jira. В цьому мені допомагала проджект менеджер Наталя, яка завжди була рада детально все пояснити. Окрім цього компанія постійно проводить внутрішні тренінги. Я брала участь у internal навчанні з бізнес аналізу. Це було цікаво і дуже корисно.

Вцілому атмосфера в компанії дуже дружня і привітна. З перших днів ти відчуваєш себе «своїм» і це дуже круто. Менеджмент на високому рівні. Тут кожен знає хто і за що відповідає, немає хаосу, що є дуже важливим. Окрім цього хочу підреслити професійну роботу HR Ірини, яка завжди тримала «руку на пульсі» і цікавилась чи комфортно мені проходити стажування. Я дуже задоволена, що мала змогу бути частинкою Lasoft.

Бажаю успіхів, багато клієнтів та процвітання для Lasoft. Дуже хочеться, щоб таких компаній на українському ринку було більше:)

Підтримали: Yuliya TonizzoYuliya Shylkevych

Вдячна долі за можливість взяти участь в технічному стажуванні компанії Lasoft. Від початку до кінця — лише позитивні враження і відчуття вдячності директору компанії (Андрію), HR (Ірині), PM (Петру), ментору (Наталі), всім (Ользі, Людмилі), з ким пощастило хоча б кілька хвилин поспілкуватися і окремо команді, з якою мені довелося вчитися і покращувати свої скіли.
За час стажування зрозуміла реально, що «соплєжуйство» не пройде! Ти або знаєш свою справу або ні. І все лише в наших руках і головах.
Компанії Lasoft лише розширення, зростання, крутих та цікавих проєктів!!! Ціную кожен день, проведений із вами!
Мирного неба!!! щоб ніщо не збивало з пантелику :)

Підтримали: Andriy Tatchyn

LaSoft — це компанія, де я мала можливість проходити стажування по програмі Project Manager Internship. Ще з моменту відбору на дану програму у мене склалися лише позитивні враження щодо налагодженності усіх процесів, і за весь період я переконалась, що це місце, де працюють професіонали своєї справи, де є безліч можливостей для саморозвитку, дуже крута атмосфера та цінності, які прописані не просто на папері. Окремо вдячна моєму ментору Арсенію за отриманий досвід! :)
LaSoft — ви круті, в такій компанії хочеться працювати та постійно вдосконалюватись!

LaSoft — це найкраща компанія в якій я працював, до цього часу. Дружні команди, висококваліфіковані, відкриті до обговорення і дискусії девелопери. Дружня навіть по сімейному тепла обстановка в офісі. Керівництво компанії дуже уважне до навчання і підвищення кваліфікації співробітників. Менеджмент на високому рівні. Дякую Вам, що мав досвід працювати і навчатися у вашій компанії.

Підтримали: Yuliya TsuperAndriy Tatchyn

Павло, дуже вдячний тобі за таку високу оцінку. Ми дійсно стараємось зробити LaSoft місцем, де хочеться працювати. І я дякую тобі, що ти був частиною нас, наших подій та процесів. І окремо дякую тобі за організацію подій «покажи дітям Україну».

Кілька місяців тому проходив співбесіду в компанії на вакансію BA в Sales команду. Дуже мені запам’ятався LaSoft, просто не міг не залишити відгук.
Рекрутинг в компанії організовано на високому рівні, Тamara Yavna і Yulia Tsuper дуже приємні і знають свою справу. Склалось враження, що в LaSoft уважні до своїх працівників, вибирають людей ретельно і переживають чи кандидату підійде саме така роль, детально проговорюють виклики і труднощі, з якими прийдеться мати справу. За це великий респект.
Технічну співбесіду проводив CEO компанії Andriy Tatchyn. Сподобався формат — тестове завдання в реальному часі. Андрій грав роль клієнта, який прйшов в компанію з ідеєю стартапу. Круто, що в кінці співбесіди виділили час на те, щоб дати фідбек за результатами тестового. І з цього фідбеку я зрозумів, що працювати з Андрієм цікаво, і можна багато навчитись.
LaSoft в моєму списку топ роботодавців Львова.

Підтримали: Yuliya Tsuper

Дякуємо Іване, за такі теплі слова і що не забуваєш:)
Було приємно з тобою спілкуватись і сподіваюсь, до нових зустрічей?:)

LaSoft — це робоча сімейна атмосфера з доброзичливим ставленням між колегами та уважністю, підтримкою від керівництва. Андрій та Василь — просто нереально-працьовиті, віддані своїй справі та ідеям люди! Чималий акцент компанія ставить на потужний розвиток людей як досвідчених, так і без досвіду, надихаючи та сприяючи новим можливостям. Попри роботу, атмосферно об"єднані LaSoftяни вміють та знають, як відпочивати! Сплав, сходження у гори, різного характеру туристичні поїздки, часами приготування спільної вечері чи сніданочків — все це тепло і щиро!
Дякую за все! З вами було нереально круто! Не прощаємося!

Lasoft — це крута і дуже дружня компанія яка завжди дбає про своїх працівників. Після 2.5 років роботи можу з впевненістю рекомендувати поненційним працівникам компанію Lasoft. Дуже вдячний за здобуті знання та досвід.

Підтримали: Yuliya TsuperAndriy Tatchyn

LaSoft — замечательная, душевная компания.
Отработал там всего пол года, но это было прекрасное спокойное время. Личные обстоятельства заставили уволится.
Если вы обдумываете вакансию этой компании, то надо брать, как говорил Жванецкий.
Поработал в двух командах, обе состояли из профессиональных, адекватных людей.
Хочу отметить, что есть замечательный штатный учитель английского языка.
Большинство сотрудников работают в этой компании уже не первый год.
Работал удаленно из Харькова, но иногда хотелось переехать во Львов, потому что La_людоньки, как они себя называют любят свои офисы и любят Львов

Підтримали: Yuliya TsuperAndriy Tatchyn

LaSoft — це компанія, яку я точно можу рекомендувати, особливо якщо ви на старті чи всередині свого кар’єрного шляху. Цікаві різноманітні проекти, agile процеси, можливості для росту і розвитку, оце славнозвісне «людське ставлення», і найголовніше, колектив — привітні, відкриті, люди зі знанням своєї справи. Саме тут я зрозуміла яким повинен бути крутий дайрект менеджер для ПМа, кращого керівника в мене не було за всі 10 років трудового стажу. Мене поманили нові виклики, але частинка мого серця назавжди залишиться в Ласофт)

LaSoft — дуже привітна, позитивна та професійна команда. Тут цікаві проекти, ефективна комунікація та нові виклики. Тут цінують думку кожного та створюють умови для розвитку.
Якщо ви думаєте чи варто співпрацювати з LaSoft, то однозначно варто :)

Можу сміло сказати, що компанія дуже хороша, та найкраще в ній це люди котрі тут працюють.

За період моєї роботи тут, мав багато проектів різного рівня цікавості та складності, та завжди все вдавалось зробити якнайкраще працюючи пліч-о-пліч з професіоналами.
Рекомендую всім LaSoft як дуже хорошу компанію, в яку можна не вагаючись йти та пробувати свої сили.

Дякую вам за співпрацю друзі)
Ще побачимось!)

Дуже хороша компанія з сімейною атмосферою!

Скажу банальні речі — але LaSoft для мене як родина! Але цими словами можна якнайкраще описати відносини між мною та компанією. В любий час можна отримати відповіді на професійні питання, відчути підтримку команди та менеджменту і обговорити любі особисті питання, які турбують. Робота в LaSoft для мене в кайф!

LaSoft — класна компанія, атмосфера якої створена і твориться неймовірними людьми. Тут цінується кожен індивід, для якого є всі можливості розвитку та росту у будь-якому напрямку. Від тебе потрібні лише бажання та мотивація. Ти завжди можеш розраховувати на те, що тебе почують. Атмосфера, направду, неймовірно-позитивна, із відчуттям домашнього затишку — кожного дня хочеться приходити на роботу і робити та творити, адже цей позитив, який довкола, стимулює і допомагає робити свою роботу і розкриватись сповна. Не новина, що задоволений працівник — продуктивний працівник, яким задоволений клієнт та компанія. LaSoft — дякую тобі за все!!! ❤️🇺🇦

До LaSoft в мене назавжди залишаться найтепліші почуття.
То дуже унікально, коли компанія сповідує глибоку довіру, взаємоповагу, щирість та відкритість у відносинах та роботі. В таких умовах, колеги стають для тебе рідними людьми, з якими ти почуваєшся в безпеці.
Родзинкою LaSoft є відсутність найменших натяків на уніфікацію працівників та введення жорсткої корпоративної культури, при тому, що компанія постійно росте і розвивається. В LaSoft дуже цінують особистостей і всіляко підтримують індивідуальні потреби працівників.

А в офісах панує атмосфера затишку та комфорту — це просто треба побачити на власні очі :)

Мабуть, краща компанія у якій мені доводилось працювати.
Правильно побудовані процеси, дуже цікаві проекти, круті клієнти та чудовий персонал.
Дуже професійний менеджмент компанії з далекоглядним баченням та вмінням по-справжньому ефективно будувати та керувати компанією.
Колеги професійні, відкриті, привітні, готові допомогти та підтримати. Вже за тиждень відчуваєш себе тут, як вдома. Робота у задоволення. Люди тут працюють роками, немає швидкої плинності кадрів.

Вакансії LaSoft