Кілька місяців тому проходив співбесіду в компанії на вакансію BA в Sales команду. Дуже мені запам’ятався LaSoft, просто не міг не залишити відгук.
Рекрутинг в компанії організовано на високому рівні, Тamara Yavna і Yulia Tsuper дуже приємні і знають свою справу. Склалось враження, що в LaSoft уважні до своїх працівників, вибирають людей ретельно і переживають чи кандидату підійде саме така роль, детально проговорюють виклики і труднощі, з якими прийдеться мати справу. За це великий респект.
Технічну співбесіду проводив CEO компанії Andriy Tatchyn. Сподобався формат — тестове завдання в реальному часі. Андрій грав роль клієнта, який прйшов в компанію з ідеєю стартапу. Круто, що в кінці співбесіди виділили час на те, щоб дати фідбек за результатами тестового. І з цього фідбеку я зрозумів, що працювати з Андрієм цікаво, і можна багато навчитись.
LaSoft в моєму списку топ роботодавців Львова.

Поддержали: Yuliya Tsuper

Дякуємо Іване, за такі теплі слова і що не забуваєш:)
Було приємно з тобою спілкуватись і сподіваюсь, до нових зустрічей?:)

LaSoft — це робоча сімейна атмосфера з доброзичливим ставленням між колегами та уважністю, підтримкою від керівництва. Андрій та Василь — просто нереально-працьовиті, віддані своїй справі та ідеям люди! Чималий акцент компанія ставить на потужний розвиток людей як досвідчених, так і без досвіду, надихаючи та сприяючи новим можливостям. Попри роботу, атмосферно об"єднані LaSoftяни вміють та знають, як відпочивати! Сплав, сходження у гори, різного характеру туристичні поїздки, часами приготування спільної вечері чи сніданочків — все це тепло і щиро!
Дякую за все! З вами було нереально круто! Не прощаємося!

Lasoft — це крута і дуже дружня компанія яка завжди дбає про своїх працівників. Після 2.5 років роботи можу з впевненістю рекомендувати поненційним працівникам компанію Lasoft. Дуже вдячний за здобуті знання та досвід.

Поддержали: Yuliya TsuperAndriy Tatchyn

LaSoft — замечательная, душевная компания.
Отработал там всего пол года, но это было прекрасное спокойное время. Личные обстоятельства заставили уволится.
Если вы обдумываете вакансию этой компании, то надо брать, как говорил Жванецкий.
Поработал в двух командах, обе состояли из профессиональных, адекватных людей.
Хочу отметить, что есть замечательный штатный учитель английского языка.
Большинство сотрудников работают в этой компании уже не первый год.
Работал удаленно из Харькова, но иногда хотелось переехать во Львов, потому что La_людоньки, как они себя называют любят свои офисы и любят Львов

Поддержали: Yuliya TsuperAndriy Tatchyn

LaSoft — це компанія, яку я точно можу рекомендувати, особливо якщо ви на старті чи всередині свого кар’єрного шляху. Цікаві різноманітні проекти, agile процеси, можливості для росту і розвитку, оце славнозвісне «людське ставлення», і найголовніше, колектив — привітні, відкриті, люди зі знанням своєї справи. Саме тут я зрозуміла яким повинен бути крутий дайрект менеджер для ПМа, кращого керівника в мене не було за всі 10 років трудового стажу. Мене поманили нові виклики, але частинка мого серця назавжди залишиться в Ласофт)

LaSoft — дуже привітна, позитивна та професійна команда. Тут цікаві проекти, ефективна комунікація та нові виклики. Тут цінують думку кожного та створюють умови для розвитку.
Якщо ви думаєте чи варто співпрацювати з LaSoft, то однозначно варто :)

Можу сміло сказати, що компанія дуже хороша, та найкраще в ній це люди котрі тут працюють.

За період моєї роботи тут, мав багато проектів різного рівня цікавості та складності, та завжди все вдавалось зробити якнайкраще працюючи пліч-о-пліч з професіоналами.
Рекомендую всім LaSoft як дуже хорошу компанію, в яку можна не вагаючись йти та пробувати свої сили.

Дякую вам за співпрацю друзі)
Ще побачимось!)

Дуже хороша компанія з сімейною атмосферою!

Скажу банальні речі — але LaSoft для мене як родина! Але цими словами можна якнайкраще описати відносини між мною та компанією. В любий час можна отримати відповіді на професійні питання, відчути підтримку команди та менеджменту і обговорити любі особисті питання, які турбують. Робота в LaSoft для мене в кайф!

LaSoft — класна компанія, атмосфера якої створена і твориться неймовірними людьми. Тут цінується кожен індивід, для якого є всі можливості розвитку та росту у будь-якому напрямку. Від тебе потрібні лише бажання та мотивація. Ти завжди можеш розраховувати на те, що тебе почують. Атмосфера, направду, неймовірно-позитивна, із відчуттям домашнього затишку — кожного дня хочеться приходити на роботу і робити та творити, адже цей позитив, який довкола, стимулює і допомагає робити свою роботу і розкриватись сповна. Не новина, що задоволений працівник — продуктивний працівник, яким задоволений клієнт та компанія. LaSoft — дякую тобі за все!!! ❤️🇺🇦

До LaSoft в мене назавжди залишаться найтепліші почуття.
То дуже унікально, коли компанія сповідує глибоку довіру, взаємоповагу, щирість та відкритість у відносинах та роботі. В таких умовах, колеги стають для тебе рідними людьми, з якими ти почуваєшся в безпеці.
Родзинкою LaSoft є відсутність найменших натяків на уніфікацію працівників та введення жорсткої корпоративної культури, при тому, що компанія постійно росте і розвивається. В LaSoft дуже цінують особистостей і всіляко підтримують індивідуальні потреби працівників.

А в офісах панує атмосфера затишку та комфорту — це просто треба побачити на власні очі :)

Мабуть, краща компанія у якій мені доводилось працювати.
Правильно побудовані процеси, дуже цікаві проекти, круті клієнти та чудовий персонал.
Дуже професійний менеджмент компанії з далекоглядним баченням та вмінням по-справжньому ефективно будувати та керувати компанією.
Колеги професійні, відкриті, привітні, готові допомогти та підтримати. Вже за тиждень відчуваєш себе тут, як вдома. Робота у задоволення. Люди тут працюють роками, немає швидкої плинності кадрів.