Lampa Software

Вінниця

Поділюся своїм досвідом робити в компанії Lampa Software. Працюю в компанії вже другий рік і можу виділити такі аспекти.

1) Згуртований колектив — в компанії департаменти добре комунікують між собою та ставляться до всіх з однаковою повагою, що дає змогу швидше звикнути до компанії та почати працювати на 100% з перших днів.

2) Робочі процеси — за весь час з ними не виникло труднощів, робочі процеси завжди покращуються, якщо в тебе є якісь ідеї їх залюбки вислухають та спробують реалізувати. Якщо виникали деякі нюанси, вони вирішувалися за короткий час та більше не повторювалися через те, що кожен розвивається і працює над собою.

3) Відпочинок та івенти — компанія показує себе кожного разу з кращої сторони, до кожного івенту вноситься креативність та купа сил. Видно як HR вкладають велику кількість сил в організацію, деталі та роблять корпоративи, заходи подарунки не банальними та дійсно яскравими й сучасними.
З приводу відпусток, дей-офів також за весь час не було проблем, та з розумінням до всього ставляться.

Компанія розвивається та росте і за цим приємно спостерігати та бути частиною цього розвитку. Тому, дякую людям та компанії за її турботу та плідну працю.

Підтримали: Tatyana RekaloRoman Tymoshchuk

Привіт! Я вже більше ніж 3 роки працюю в Lampa Software. За цей час я покращив свої знання і навички, став більш впевнений у своїх можливостях, а також подружився з багатьма чудовими людьми, які є професіоналами у своїй справі.

Перш за все, я б хотів виділити атмосферу в офісі. Тут завжди панує дружнє та творче середовище. Кожен може легко звернутись до колег за допомогою, або просто поспілкуватись на будь-які теми.

Хотів би також зазначити, що велика увага приділяється комфорту працівників. Новий просторий офіс створює ідеальні умови для продуктивної роботи. Крім цього, тут завжди пахне свіжою кавою, чаєм, печивом і смачними фруктами. А також, в компанії часто проводяться різні івенти та турніри з шахів, настільного футболу та FIFA.

Дякую, Lampa Software, за усе, що ви робите, а також за теплу та приємну атмосферу, яка панує у нашій компанії. Це справжнє задоволення працювати з вами!

Підтримали: Tatyana RekaloRoman Tymoshchuk

Я працюю в Lampa Software з далекого 2015го, пройшов разом з нею багато етапів розвитку та неймовірну кількість різноманітних проектів.
Хочу виділити, в першу чергу, високий рівень професійності та експертизи в сфері IT, з яким компанія на кожному етапі веде роботу над проектами. Навіть через багато років роботи тут завжди можна знайти, в чому рости далі та куди розвиватись як спеціаліст.
Звичайна річ для Лампи — це повага та турбота про своїх працівників, що дає додаткову мотивацію в цій компанії працювати та бути її частиною.
Новий сучасний просторий офіс — просто топ) Постійна наявність кави та печива — завжди boost до настрою :)
Ще можу з впевненістю сказати, що це компанія зі своєю унікальною ДНК, атмосферою та енергетикою :) Тут немає «зайвих» людей, всі максимально заряджені на роботу та позитив. Тут вміють чудово відпочивати: в компанії проводиться багато крутих та захоплюючих івентів, корпоративів, чемпіонатів з усього, починаючи з фіфи та закінчуючи шахами))
Це компанія, де хочеться працювати, розвиватись, розважатись та відпочивати!

Підтримали: Tatyana RekaloRoman Tymoshchuk

Працюю в Lampa Software вже рік і поділюсь своїми враженнями щодо співпраці з компанією.
Якщо ви шукаєте негатив, то гортайте далі, тут його не буде)

1. Рекрутинг. Перше знайомство із компанією залишило по собі лише позитивні враження :)
Пропозицію про співпрацю отримав в Linkedin. Співбесіда проводилася віддалено у декілька етапів.
Процес найму комфортний та якісно організований (спілкувався з Вікторією Черевач та Тетяною Рекало).

2. Є перспективи росту та розвитку. Встиг взяти участь у розробці декількох проектів. Якщо бажаєш розвиватись — компанія тобі в тому допоможе!

3. HR відділ взагалі лапусікі. Роблять все, щоб підтримувати здорову атмосферу в компанії.

4. Офіс, дійсно, крутий. Зручне розміщення по кімнатах, якщо потрібно щось обговорити з тімкою.

5. Великий дружній колектив, сімейна атмосфера, підтримка і довіра з боку керівництва.

6. Різні плюшки, корпоративи, страховки, відпускні, заняття з англійської мови, оплата навчальних курсів — компанія чесно виконує все те, про що декларує.

7. Компанія пропонує ринкову зарплату.

Lampa — це компанія про людей і для людей.
Дякую, що стали моїм другим домом!

Як я попав у Лампу?
1. Відкрив джин;
2. Попав в сеті рекрутера;
3. Дорога до офісу, зустріла приємна HR-ка, запропонувала воду з лимоном;
4. Інтерв’ю по флатеру;
5. Не пройшов інтерв’ю по флатеру;
6. Інтерв’ю по Андроіду;
7. Пройшов інтерв’ю по Андроіду.
8. Все

Працюю в компанії вже більше шести місяців. Це мій перший досвід роботи в офісі після довгострокового рімута. На даний момент складається думка що кращої роботи на офісі чим у Лампі не може бути. Привітливий колектив, постійні івенти на любий смак, корпоратіки і великі корпоратівиЩа. За півроку в лампі знайшов не тільки нових колег ай нових друзів. На рахунок керівництва (сео, діректорів, хазяїнів, фаундерів ect.) немає ніякого бар’єру, приймаються любі скарги і пропозиції, всі готові тебе вислухати і допомогти. З даною ситуацією в країні склалась думка: напевне якщо б я не працював в Лампі скоріш за все я б виїхав за кордон.

P.S. радянського союзу в компанії не виявлено, все доволі демократично або бунтарно =)

Я працюю в компанії Lampa Software вже півтора року (з гаком) на позиції сейлз менеджера. Мені приємно бути частиною цієї компанії й брати участь у її розвитку. Мені дуже симпатизують цінності компанії та її відношення до працівників.
Саме завдяки позитивному відношенню до своїх співробітників, та старанності HR відділу — Лампа знаходить та притягує до себе, лише хороших людей, після чого саме такі люди й стають частиною команди, частиною «корабля».
Я вдячний Лампі за можливість розвиватись та рости професіонально, сподіваюсь, що разом ми досягнемо усіх поставлених цілей та навіть більше ❤️

Підтримали: Tatyana RekaloRoman Tymoshchuk

Мав досвід проходження співбесіди до цієї компанії.
Спілкування з HR та технічним спеціалістом склало приємне враження, в свою чергу технічний спеціаліст одразу ж після співбесіди дав позитивний фідбек щодо мене.
Але дуже засмутила розмова з СЕО компанії. Таке враження ніби людина одночасно живе у капіталістичному світі, але з голови ще не вийшов радянський союз.
Бо висловлювання про те як некрасиво рахувати чужі гроші (а по факту мою потенційну зарплатню) наштовхують мене тільки на думки про корупцію, ссср, або бандитизм.
Це висловлювання я відношу до категорії тих, що були нав’язані людям які жили у радянському союзі. Щоб вони навіть не мали думки підіймати голову і рахувати гроші тих, кому це неподобалося.
Був запропонований оффер значно нижчий ринкового і тої зарплатні, що є бажаною у мене на джинні і це з оглядом на те що я маю майже 4 роки досвіду роботи в айті-галузі.
Якщо інші люди там отримуюсь стільки ж скільки пропонували мені, то я бажаю працівникам компанії познайомитись з такими термінами як «надлишкова вартість», тощо.

Работал в компании еще на самом старте ее развития (и на старте своего развития тоже:)).
Пришел в компанию, как Junior Python Developer, делали API для моб приложения. Опыт получил колоссальный и благодарен по сей день. Единственно о чем жалею — это то, что в некоторых моментах можно было и сильнее постараться на результат.

Компания про людей и для людей. Атмосфера приятная и чувствуется доля бунтарства.
Стандартный набор ИТ-ништяков имеется: норм оборудование, удобные кресла, печеньки и все дела.

В общем — компания стоит того что бы в нее влиться.