Lampa Studio

Винница

Мав досвід проходження співбесіди до цієї компанії.
Спілкування з HR та технічним спеціалістом склало приємне враження, в свою чергу технічний спеціаліст одразу ж після співбесіди дав позитивний фідбек щодо мене.
Але дуже засмутила розмова з СЕО компанії. Таке враження ніби людина одночасно живе у капіталістичному світі, але з голови ще не вийшов радянський союз.
Бо висловлювання про те як некрасиво рахувати чужі гроші (а по факту мою потенційну зарплатню) наштовхують мене тільки на думки про корупцію, ссср, або бандитизм.
Це висловлювання я відношу до категорії тих, що були нав’язані людям які жили у радянському союзі. Щоб вони навіть не мали думки підіймати голову і рахувати гроші тих, кому це неподобалося.
Був запропонований оффер значно нижчий ринкового і тої зарплатні, що є бажаною у мене на джинні і це з оглядом на те що я маю майже 4 роки досвіду роботи в айті-галузі.
Якщо інші люди там отримуюсь стільки ж скільки пропонували мені, то я бажаю працівникам компанії познайомитись з такими термінами як «надлишкова вартість», тощо.

Работал в компании еще на самом старте ее развития (и на старте своего развития тоже:)).
Пришел в компанию, как Junior Python Developer, делали API для моб приложения. Опыт получил колоссальный и благодарен по сей день. Единственно о чем жалею — это то, что в некоторых моментах можно было и сильнее постараться на результат.

Компания про людей и для людей. Атмосфера приятная и чувствуется доля бунтарства.
Стандартный набор ИТ-ништяков имеется: норм оборудование, удобные кресла, печеньки и все дела.

В общем — компания стоит того что бы в нее влиться.