Lampa Software

3. Дорога до офісу, зустріла приємна HR-ка, запропонувала воду з лимоном;
4. Інтерв’ю по флатеру;
5. Не пройшов інтерв’ю по флатеру;
6. Інтерв’ю по Андроіду;
7. Пройшов інтерв’ю по Андроіду.
8. Все

Працюю в компанії вже більше шести місяців. Це мій перший досвід роботи в офісі після довгострокового рімута. На даний момент складається думка що кращої роботи на офісі чим у Лампі не може бути. Привітливий колектив, постійні івенти на любий смак, корпоратіки і великі корпоратівиЩа. За півроку в лампі знайшов не тільки нових колег ай нових друзів. На рахунок керівництва (сео, діректорів, хазяїнів, фаундерів ect.) немає ніякого бар’єру, приймаються любі скарги і пропозиції, всі готові тебе вислухати і допомогти. З даною ситуацією в країні склалась думка: напевне якщо б я не працював в Лампі скоріш за все я б виїхав за кордон.

P.S. радянського союзу в компанії не виявлено, все доволі демократично або бунтарно =)

Я працюю в компанії Lampa Software вже півтора року (з гаком) на позиції сейлз менеджера. Мені приємно бути частиною цієї компанії й брати участь у її розвитку. Мені дуже симпатизують цінності компанії та її відношення до працівників.
Саме завдяки позитивному відношенню до своїх співробітників, та старанності HR відділу — Лампа знаходить та притягує до себе, лише хороших людей, після чого саме такі люди й стають частиною команди, частиною «корабля».
Я вдячний Лампі за можливість розвиватись та рости професіонально, сподіваюсь, що разом ми досягнемо усіх поставлених цілей та навіть більше ❤️

Мав досвід проходження співбесіди до цієї компанії.
Спілкування з HR та технічним спеціалістом склало приємне враження, в свою чергу технічний спеціаліст одразу ж після співбесіди дав позитивний фідбек щодо мене.
Але дуже засмутила розмова з СЕО компанії. Таке враження ніби людина одночасно живе у капіталістичному світі, але з голови ще не вийшов радянський союз.
Бо висловлювання про те як некрасиво рахувати чужі гроші (а по факту мою потенційну зарплатню) наштовхують мене тільки на думки про корупцію, ссср, або бандитизм.
Це висловлювання я відношу до категорії тих, що були нав’язані людям які жили у радянському союзі. Щоб вони навіть не мали думки підіймати голову і рахувати гроші тих, кому це неподобалося.
Був запропонований оффер значно нижчий ринкового і тої зарплатні, що є бажаною у мене на джинні і це з оглядом на те що я маю майже 4 роки досвіду роботи в айті-галузі.
Якщо інші люди там отримуюсь стільки ж скільки пропонували мені, то я бажаю працівникам компанії познайомитись з такими термінами як «надлишкова вартість», тощо.

Работал в компании еще на самом старте ее развития (и на старте своего развития тоже:)).
Пришел в компанию, как Junior Python Developer, делали API для моб приложения. Опыт получил колоссальный и благодарен по сей день. Единственно о чем жалею — это то, что в некоторых моментах можно было и сильнее постараться на результат.

Компания про людей и для людей. Атмосфера приятная и чувствуется доля бунтарства.
Стандартный набор ИТ-ништяков имеется: норм оборудование, удобные кресла, печеньки и все дела.

В общем — компания стоит того что бы в нее влиться.